Dana White'as | Youtube.com nuotr.

Dana White'as | Youtube.com nuotr.

 Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „UFC Apex“ centre (JAV) įvyks viena didžiausių šių metų MMA kovų. UFC sunkiasvorių kategorijoje savo trilogiją užbaigs dvi legendos – 37-erių Stipe Miočičius (19-3) ir 41-erių Danielis Cormier (22-2). Šioje kovoje S.Miočičius gins sunkiasvorių pasaulio čempiono diržą.

Pirmą kartą šie sportininkai susikovė dar 2018 m. liepą. Tada D.Cormier jau pirmajame raunde nugalėjo varžovą ir tapo sunkiasvorių čempionu. Pernai įvyko revanšinė kova, kurios ketvirtajame raunde S.Miočičius nokautavo D.Cormier ir susigrąžino trofėjų. Trečiosios kovos laimėtojas sutartinai bus vadinamas geriausiu UFC sunkiasvoriu per istoriją. D.Cormier garsiai kalba, kad po šios kovos veikiausiai baigs sportininko karjerą. Neatmetama galimybė, kad tai gali būti ir paskutinė S.Miočičiaus karjeros kova.

UFC šią kovą pristato kaip tą, kuri išaiškins, kuris sunkiasvoris yra geriausias per MMA istoriją.

„Kažkas bandė diskutuoti, ar šios kovos laimėtojas tikrai bus geriausias sunkiasvoris MMA istorijoje. Čia nėra ką diskutuoti. Negali būti jokių sumautų kalbų. Šitos kovos laimėtojas bus geriausias sunkiasvoris istorijoje. Mes nekalbame tik apie šią erą ir nekalbame tik apie UFC. Kalbame apie visą MMA istoriją. Žinau, kad kažkas į diskusiją norėjo įtraukti kitus vyrukus, bet užtenka pažiūrėti, prieš ką jie kaudavosi“, - rėžė UFC prezidentas Dana White‘as.

Vienas iš žurnalistų pasiteiravo, ar D.White‘as turėjo omenyje ir rusą Fiodorą Jemeljanenką.

„Taip, taip. Būtų laikas baigti šitas nesąmones“, - atkirto UFC prezidentas.

43-ejų F.Jemeljanenka per karjerą laimėjo 39 kovas, patyrė 6 pralaimėjimus, o viena jo kova buvo anuliuota. Rusas nuo 2000 m. iki 2010 m. buvo nenugalimas ir per tą laiką iškovojo 27 pergales iš eilės. Tiesa, UFC jis taip ir nesikovė, o jo pergalių seriją nutraukė būsimas UFC čempionas Fabricio Werdumas, kurį patį vėliau nokautavo ne kas kitas, o S.Miočičius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (31)
Registruoti
Anoniminiai (31)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų