Justina Mikulskytė | Sauliaus Čirbos nuotr.

Justina Mikulskytė | Sauliaus Čirbos nuotr.

 Lietuvos vicečempionė Justina Mikulskytė (WTA-611) pratęsė savo pasirodymą parodomajame „UTR Pro Match Series“ teniso turnyre.

Ketvirtadienį lietuvė po įtemptos 1 valandos 54 minučių kovos 1:6, 7:5, [8:10] pralaimėjo latvei Dianai Marcinkevičai (WTA-261). Šios tenisininkės turnyre susitiko jau trečią kartą, o pirmus du mačus buvo laimėjusi lietuvė.

J.Mikulskytė pirmojo seto trečiajame geime nesugebėjo laimėti varžovės padavimų serijos, nors pirmavo 40:0 ir vėliau už tai buvo nubausta. D.Marcinkeviča surengė spurtą 5:0 ir galingai baigė setą.

Antrajame sete abi tenisininkės švaistė „break pointus“, kol latvei pavyko laimėti varžovės padavimų seriją (3:2). Tuomet J.Mikulskytė atsakė spurtu 3:0, bet vėliau pati pralaimėjo du geimus ir rezultatas tapo lygus (5:5). D.Marcinkeviča dvyliktajame geime pirmavo 40:0, tačiau nesugebėjo perkelti seto į pratęsimą, išbarstė visą pranašumą ir dar pralaimėjo lemtingą „break pointą“.

Sutrumpinto formato trečiajame sete pranašumą jau barstė lietuvė, pirmavusi net 5:0. Vėliau J.Mikulskytė dar buvo priekyje 7:3, kai pralaimėjo atkarpą 0:4. Tada lietuvė laimėjo varžovės įžaistą kamuoliuką (8:7) ir buvo netoli pergalės – jai tereikėjo laimėti du taškus savo padavimų metu. Deja, abu tuos taškus laimėjo D.Marcinkeviča, pridėjusi ir pergalingą tašką savo padavimų metu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

09-26 „Celtics“ 03:30 „Heat“
09-27 „Lakers“ 04:00 „Nuggets“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 09-27 Banga 15 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 09-27 Žalgiris 17 : 00 Panevėžys
Sek 09-27 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga