Stipe'as Miočičius, Danielis Cormier ir Seanas O'Malley | Scanpix nuotr.

Stipe'as Miočičius, Danielis Cormier ir Seanas O'Malley | Scanpix nuotr.

 Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku „APEX“ centre Las Vegase įvyks „UFC 252“ turnyras, kurio pagrindinėje vakaro dvikovoje įvyks viena geriausių visų laikų trilogijų tarp dabartinio UFC sunkiasvorių čempiono Stipe'o Miočičiaus ir buvusio pussunkio ir sunkaus svorio kategorijų čempiono Danielio Cormier.

Ši kova ne tik išaiškins, kas gali pelnytai vadintis visų laikų geriausiu sunkiasvorių kovotoju, tačiau tai turėtų būti ir paskutinė D.Cormier kova karjeroje.

Pirmoji vakaro kova prasidės naktį iš šeštadienio į sekmadienį 2 val. Lietuvos laiku. Antroji preliminarios programos dalis startuos 3 val. nakties, o pagrindinės programos kovos prasidės 5 val. ryto

Pagrindinės vakaro kovos:

Kova dėl sunkiasvorių (iki 265 svarų arba 120,2 kg) čempiono titulo: Stipe'as Miočičius (19-3) – Danielis Cormier (22-2, 1 be nugalėtojo)

 Trečius metus iš eilės UFC turnyre vasarą išvysime itin intriguojančią sunkiasvorių dvikovą tarp S.Miočičiaus ir D.Cormier. Tai bus paskutinioji trilogijos kova, po kurios, kaip sakė UFC prezidentas Dana White‘as, nugalėtojas drąsiai galės vadintis geriausiu visų laikų sunkiasvorių kovotoju.

Viskas prasidėjo dar 2018 m. Tuo metu pussunkio svorio kategorijos čempionas D.Cormier metė iššūkį sunkiasvorių čempionui S.Miočičiui, o „UFC 226“ turnyre D.Cormier tapo iki šiol kol kas naujausiu dvigubu čempionu.

S.Miočičius toje kovoje buvo vadinamas favoritu, nes vos prieš kelis mėnesius buvo nugalėjęs nokautų meistrą Francisą Ngannou. Visgi tą naktį S.Miočičius negalėjo susitvarkyti su D.Cormier greičiu, o po trumpo klinčo, D.Cormier pataikė fantastišką smūgį ir nokautavo čempioną.

Antroji jų kova įvyko 2019 m. „UFC 241“ turnyre ir buvo visiškai kitokia. S.Miočičius po pirmosios kovos teigė, kad pralaimėjimas buvo patirtas todėl, jog jis nespėjo tinkamai atsigauti nuo F.Ngannou smūgių, o tai buvo patvirtinta antroje kovoje, kai jis sugebėjo priimti galingus D.Cormier smūgius be jokių problemų.

Nors antrosios kovos pradžia priklausė D.Cormier, tačiau vėliau jis pradėjo lėtėti, nebegalėjo nokautuoti S.Miočičiaus, o pats sugerinėjo daugybę stiprių varžovo smūgių į kūną. Tie smūgiai į kūną padarė tokią didelę žalą, kad „DC“ nuleido rankas, o S.Miočičius tapo antruoju žmogumi, kuris sustabdė D.Cormier smūgiais.

Nei vienas kovotojas nuo to laiko daugiau nekovojo, o tai lėmė traumos ir koronaviruso pandemija. Nors per pastaruosius 18 mėnesių itin didelį šuolį į priekį padarė F.Ngannou ir tikrai yra nusipelnęs kovos dėl titulo, tačiau S.Miočičiaus ir D.Cormier dvikovai greičiausiai neprieštarauja niekas, nes palikti šią istoriją be trečiosios kovos būtų tiesiog nedovanotina.

Taigi, kaip viskas klostysis šį kartą? Sunku pasakyti. Abu kovotojai parodė galimybes nokautuoti vienas kitą, o dabar neabejotinai D.Cormier parodys didesnę pagarbą S.Miočičiaus smūgiams, nei tai darė praėjusį kartą.

Didžiausias klausimas kyla dėl to, ar D.Cormier nuspręs viską keisti ir pasinaudos imtynėmis. Pats D.Cormier yra užsiminęs, kad šį kartą bandys tuo pasinaudoti, ypač žinant tai, kad „UFC 241“ turnyre jis pirmame raunde pargriovė S.Miočičių, sugebėjo jį išlaikyti ant žemės bei parteryje atliko tikrai gerų smūgių.

Pats S.Miočičius nesugebėjo parversti D.Cormier žemėn, nors toje pačioje kovoje bandė tai padaryti. Ar tai yra didelis D.Cormier pranašumas? Greičiausiai.

Visgi nepaisant didžiulės patirties imtynėse, „DC“ niekada iki galo nepasikliaudavo jomis. Svarbu pažymėti ir tai, kad D.Cormier jau 41-eri, o jis nesikovė nuo praėjusios vasaros. S.Miočičius taip pat nekovojo nuo to laiko, tačiau jis turėtų į šią kovą ateiti labiau pasitikėdamas savimi, gerai pailsėjęs ir būdamas 37-erių metų yra kur kas arčiau savo viršūnės, nei karjerą baigti norintis „DC“.

D.Cormier gali laimėti šią kovą imtynėmis, tačiau ar gali jis išlaikyti S.Miočičių penkis raundus ant žemės? Sunku pasakyti, tačiau jeigu kova vyks stovėsenoje, tuomet pranašumą įgaus S.Miočičius, kuris greičiausiai pakartos „UFC 241“ turnyro sėkmę.

Keletas įdomesnių faktų prieš kovą:

– S.Miočičius taps pirmuoju istorijoje, kuris su tuo pačiu varžovu susitiks tris kartus iš eilės.

– S.Miočičius yra vienas iš keturių sunkiasvorių čempionų, kuris juo tapo kelis kartus.

– S.Miočičiaus penkios pergalės kovose dėl titulo yra antras geriausias rezultatas diviziono istorijoje. Jis atsilieka tik šešis kartus tai padariusiam Randy Couture‘ui, o su Timu Sylvia žengia lygiai.

– S.Miočičius tris kartus iš eilės buvo apgynęs čempiono titulą ir tai yra geriausias rezultatas diviziono istorijoje.

– S.Miočičiaus 13 pergalių UFC sunkiasvorių divizione yra trečias geriausias rezultatas, kartu su Junioru Dos Santosu (15) ir Derricku Lewisu (15). Prieš juos žengia tik Andrei Arlovski (18) ir Frankas Miras (16).

– S.Miočičius sunkiasvorių divizione yra iškovojęs 9 pergales nokautais ir tai, kartu su J.Dos Santosu (10) ir Cainu Velasquezu (10) yra antras geriausias rezultatas. Už juos daugiau pergalių nokautais turi tik D.Lewisas (11).

– S.Miočičius ir D.Cormier „UFC 241“ turnyre kartu atliko 304 akcentuotus smūgius ir tai yra vienos kovos rekordas UFC sunkiasvorių divizione.

– S.Miočičius yra iškovojęs 9 „fight night“ premijas ir tai yra geriausias rezultatas UFC sunkiasvorių divizione.

– D.Cormier yra vienas iš keturių UFC dvigubų čempionų. Be jo vienu metu dviejų skirtingų svorio kategorijų čempionu yra buvę tik Conoras McGregoras, Amanda Nunes ir Henry Cejudo.

– D.Cormier yra vienas iš trijų kovotojų UFC istorijoje, kuris sėkmingai apgynė titulis dvejose skirtingose svorio kategorijose. Be jo tai padarė H.Cejudo ir A.Nunes.

– D.Cormier yra vienas iš penkių kovotojų UFC istorijoje, kuris laimėjo diržą po pralaimėjimo. Jis tai padarė po pralaimėjimo Jonui Jonesui „UFC 182“ turnyre, kai „UFC 187“ turnyre įveikė Anthony Johnsoną.

– D.Cormier iš visų bandymų pataikė 62,9 procentus akcentuotų smūgių sunkiasvorių dizione ir tai yra trečias geriausias rezultatas jame. Tik Alistairas Overeemas (74 proc.) ir Anthony Hamiltonas (65,6 proc.) turi geresnį rezultatą.

– D.Cormier ir Alexanderis Gustafssonas „UFC 192“ turnyre kartu atliko 260 akcentuotų smūgių ir tai yra geriausias vienos kovos rezultatas UFC pussunkio svorio kategorijoje.

– D.Cormier yra iškovojęs 9 pergales ir nepatyręs pralaimėjimų, kai kovoje atlikdavo bent du parvertimus.

– D.Cormier praleido vos 12 sekundžių apatinėje pozicijoje UFC sunkiasvorių divizione ir tai yra mažiausias laikas istorijoje per visus kovotojus, turėjusius bent penkias kovas.

Verdiktas: S.Miočičiaus pergalė techniniu nokautu

Sportas.lt lankytojų prognozė:

 

Kas laimės: S.Miočičius ar D.Cormier?
  • S.Miočičius (500 balsų)
  • D.Cormier (347 balsai)
Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.

Lengviausio svorio kategorijos (iki 135 svarų arba 61,2 kg) kova: Seanas O'Malley (12-0) – Marlonas Vera (15-6-1)

Amerikietiškuoju Conoru McGregoru vadinamas S.O‘Malley „UFC 250“ turnyre pirmame raunde nokautu iškovojo pergalę prieš Eddie Winelandą ir pateko į didžiausių sporto puslapių antraštes. Jo žvaigždė ėmė spindėti, o 25-erių metų kovotojas daugelio sirgalių jau buvo statomas prieš buvusį UFC čempioną Cody Garbrandtą. Dėka UFC, jie sulėtino šį procesą ir davė jam žemiau reitinge esantį kovotoją.

Tai nereiškia, kad M.Vera yra netalentingas kovotojas. Jis laimėjo penkias iš šešių savo paskutinių kovų UFC ir galbūt net turėjo laimėti savo paskutinę kovą prieš Songą Yadongą, kur buvo priimtas gana kontraversiškas teisėjų sprendimas.

Ekvadore gimęs kovotojas yra puikus puolimo specialistas, turintis nokautuojančią galią savo smūgiuose ir galintis pasigalinėti ant žemės. Jis taip pat yra kietas, galintis atlaikyti smūgius be jokių problemų.

Kalbant apie silpnybes, M.Vera turi problemų su varžovais, kurie gali jį parversti ant žemės galingais smūgiais, kaip Douglas Silva de Andrade ir Johnas Linekeris padarė paskutiniuose jo tikruose pralaimėjimuose. Jis taip pat nėra fiziškai labai stiprus, o tai reiškia, kad tai įmanoma išnaudoti klinče.

Visgi jeigu nori laimėti šią kovą, greičiausiai M.Verai reiks pasinaudoti būtent klinču. S.O‘Malley yra aukštas svorio kategorijos iki 61,2 kg kovotojas, todėl turės ištiestų rankų pranašumą. Sprendžiant iš jo ankstesnių kovų, jis moka gana tiksliai smūgiuoti, todėl M.Verai tikrai nereikėtų stoti prieš jį per atstumą.

Didžiausias klausimas kylantis dėl „Sugar Sean“ – kaip aukštai jis gali kilti. Jis per visą savo UFC karjerą atrodė fantastiškai, net tada, kai prieš Andre Soukhamthathą susilaužė koją. Visgi taip pat yra tiesa, kad jis dar neturėjo tikrai didelio testo.

E.Winelandas buvo akivaizdžiai pavojingiausias jo varžovas iki šiol, tačiau buvęs WEC čempionas yra jau toli nuo savo geriausių laikų ir negalėjo susitvarkyti su S.O‘Malley greičiu.

Imant įgūdžius, galbūt čia M.Vera turi pranašumą. Jis yra labiau patikrintas kovų, pavojingesnis ant žemės, o stovėsenoje turbūt yra lygus su S.O‘Malley. Visgi jo problema ta, kad jis mėgsta eiti į priekį ir ieškoti apsikeitimų smūgiais. Prieš tokį smūgiuotoją kaip S.O‘Malley, tai gali būti labai pavojinga.

Iš esmės, po šios kovos turėtume daugiau sužinoti apie S.O‘Malley, tačiau tik tokiu atveju, jeigu M.Vera kovos protingai. Visgi M.Vera nėra tokio stiliaus, kad rinktųsi taškus, todėl tikėtina, kad S.O‘Malley tai darys geriau ir iškovos dar vieną pergalę UFC.

Verdiktas: S.O'Malley pergalė teisėjų sprendimu

Sportas.lt lankytojų prognozė:

Kas laimės: S.O'Malley ar M.Vera?
  • S.O'Malley (390 balsų)
  • M.Vera (80 balsų)
Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.
 

Sunkaus svorio kategorijos (iki 265 svarų arba 120,2 kg) kova: Junioras dos Santosas (21-7) – Jairzinho Rozenstruikas (10-1)

Abu šie sunkiasvoriai į kovą ateina po pralaimėjimų nokautais. J.Dos Santosas tai išgyveno prieš Curistą Blaydesą, tuo tarpu J.Rozenstruikas – F.Ngannou. Tai reiškia, kad nei vienas iš jų nėra arti pretendento į titulą, tačiau pergalė šioje kovoje leistų sugrįžti į aukštesnes pozicijas.

Bent jau teoriškai, tai turėtų būti gera kova. Žinoma, kyla klausimų dėl J.Rozenstruiko kovojimo ant žemės, tačiau per visą karjerą tik Alistairas Overeemas ten jį išbandė. Ir, žinoma, sunku prisiminti, kada J.Dos Santosas pamėgino atlikti parvertimą.

Tai du gana skirtingi smūgiuotojai. J.Dos Santoso UFC karjera buvo paremta jo bokso įgūdžiais. 2018 m. jis praktiškai įveikė Blagoy Ivanovą naudodamas tik „jabus“ bei taip pat mėgsta msūgiuoti į kūną. Labiausiai jis mėgsta galingą dešinįjį kablį, kai reikia pribaigti savo varžovus.

J.Dos Santosas nėra tas kovotojas, kuris buvo tarp 2008 ir 2012 m., kai UFC organizacijoje jis buvo neįveiktas ir nugalėjo tokius kovotojus kaip Fabricio Werdumą, Cainą Velasquezą ir Franką Mirą. Dabar jis vyresnis ir ne taip gerai susidoroja su varžovų smūgiais. Visgi prieš mažiau galingus smūgiuotojus kaip Blagoy Ivanovą ir Tai Tuivasa, jis atrodė tikrai gerai.

J.Rozenstruikas yra kito lygio iššūkis jam. Kaip dideliam vaikinui, J.Rozenstruikas yra greitas ir yra techniškas kikboksininkas. Sprendžiant iš ankstesnių jo kovų UFC, jis labiau mėgsta kontratakuoti, o šis stilius pasiteisino prieš Andrei Arlovskį ir Alleną Crowderį.

Nors jo smūgiai prieš A.Overeemą nebuvo tokie įtikinantys, tačiau kai reikėjo, jis iš užančio išsitraukė savo didįjį smūgį ir dešine ranka praktiškai nuplėšė A.Overeemo lūpą.

Kyla klausimas: ar J.Rozenstruiko kontratakos yra pakankamai geros, kad leistų jam pagauti J.Dos Santosą, kai jis atliks vieną iš savo galingų smūgių? Jeigu jis nėra pakankamai aštrus ir neturės pakankamai didelio greičio pranašumo, tuomet yra visos galimybės, kad jis pralaimės teisėjų sprendimu.

Paskutinėse savo kovose prieš F.Ngannou ir C.Blaydesą, J.Dos Santosas atrodė mažiau ramus ir jeigu jis ateis į šią kovą taip pašėlusiai, kaip darė prieš F.Ngannou, tuomet J.Rozenstruikas tikrai gali pataikyti savo kontra smūgį.

Atsižvelgiant į J.Dos Santoso pasilpnėjusį smakrą, lėtumą, J.Rozenstruiko įgūdžius kontratakuoti ir smūgio jėgą, užsienio ekspertai įžvelgia „Bigi Boy“ pergalę. Yra šansų, kad J.Dos Santosas jį aplenks smūgiais, tačiau tikėtina, kad jo laikas jau baigėsi. J.Rozenstruikas yra tas vyrukas, kurio karjera kyla UFC organizacijoje, todėl jis turėtų iškovoti pergalę nokautu.

Verdiktas: J.Rozenstruiko pergalė nokautu

Sportas.lt lankytojų prognozė:

 

Kas laimės: J.Dos Santosas ar J.Rozenstruikas?
  • J.Dos Santosas (69 balsai)
  • J.Rozenstruikas (70 balsų)
Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.

Puslengvio svorio kategorijos (iki 145 svarų arba 65,8 kg) kova: Herbertas Burnsas (11-2) – Danielis Pineda (26-13, 2 be nugalėtojo)

Ši kova į pagrindinę programą buvo perkelta vos prieš kelias dienas, kai iš turnyro buvo panaikinta Magomedo Ankalaevo ir Iono Cuteleba dvikova dėl pastarojo teigiamo koronaviruso testo.

Pretendento į UFC pusvidutinio svorio kategorijos čempiono diržą Gilberto Burnso brolis H.Burnsas sėkmingai kovoja pusvidutiniame svoryje ir yra iškovojęs 8 pergales skausmingais veiksmais, 2 – teisėjų sprendimu ir 1 – nokautu. Jo tikslių smūgių procentas siekia 44, o per minutę atlieka 2,96 akcentuoto smūgio.

D.Pineda pusvidutiniame svoryje turi daug pergalių, tačiau nuo 2014 m. jis nekovojo UFC, kai organizacija jį paleido nuo kontrakto. Visgi jis buvo aktyvus kitose organizacijose („Bellator“, „Fury FC“, LFC, PFL), todėl ateiti į šią kovą jam nėra problema.

Jeigu H.Burnsas bus agresyvus parvertimuose ir skausminguose veiksmuose, kaip rodo statistika, jis turėtų laimėti šią kovą.

Verdiktas: H.Burnso pergalė skausmingu veiksmu

Sportas.lt lankytojų prognozė:

 

Kas laimės: H.Burnsas ar D.Pineda?
  • H.Burnsas (90 balsų)
  • D.Pineda (30 balsų)
Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.

Lengviausio svorio kategorijos (iki 135 svarų arba 61,2 kg) kova: Johnas Dodsonas (22-11) – Marebas Dvališvili (11-4)

Po pirmų dviejų pralaimėjimų UFC organizacijoje, gruzinas M.Dvališvili iškovojo keturias pergales iš eilės. Nenuostabu, kad jis nori žengti žingsnį aukščiau, todėl kovos prieš kol kas stipriausią savo varžovą.

Klausimas, kiek 35-erių metų J.Dodsonui dar liko jėgų. Galbūt sunku patikėti, tačiau jis jau beveik dešimtmetį kovoja UFC, o debiutavo dar 2011 m. gruodį, kai nokautavo TJ Dillashaw. Nuo tada jo karjera kilo tai aukštyn, tai žemyn.

Iš esmės, J.Dodsonas visada buvo arti pretendento į titulą posto, tačiau jis taip ir nėra įveikęs paskutinės kliūties. Paskutinį „flyweight“ svorio kategorijos kliūtis jam buvo Demetriousas Johnsonas, tačiau vargu ar dėl to pralaimėjimo reikėtų gėdytis. Visgi kitokia istorija buvo „bantamweight“ kategorijoje.

J.Dodsonas dar niekada nebuvo „pribaigtas“ UFC organizacijoje, tačiau jo stilius neleidžia įtikinti teisėjų ir jis patiria artimus pralaimėjimus teisėjų sprendimais. Jeigu jis būtų buvęs šiek tiek agresyvesnis, greičiausiai būtų įveikęs Johną Linekerį ir Marloną Moraesą, o tada – kas žino, kas būtų?

Vis dėlto pastaruoju metu jis nebuvo toks pats kovotojas, kaip savo pradžioje. Pralaimėdamas Jimmie Rivera jis pamatė, kad yra itin pasyvus, o Petras Yanas buvo pirmasis, kuris jį tikrai sužeidė savo smūgiais. Visgi tada jis sugebėjo įveikti kylančią žvaigždę Nathanielį Woodą ir iškovoti pirmą pergalę nuo 2016 m. sustabdant kovą teisėjams.

Ši kova įdomi tuo, kad J.Dodsonas pirmą kartą nuo 2016 m. kovos su Manny Gamburyano susitiks su labiau graplingo kovotoju, nei smūgiuotoju.

M.Dvališvili yra fantastiškas graplingo kovotojas ir sugeba pargriauti bet kurį varžovą, su kuriuo buvo susitikęs, tačiau J.Dodsono gynyba nuo parvertimų visada buvo jo stiprybė. Žinant tai, kad M.Dvališvili niekada nėra pribaigęs jokio savo UFC varžovo, tiesiog sunku įsivaizduoti situaciją, kurioje jis tai padarytų prieš J.Dodsoną.

Stovėsenoje J.Dodsono puikus greitis ir jėga bus jo pranašumas. Nors J.Dodsonui nebus lengva, tačiau atsižvelgiant į buvusias M.Dvališvili kovas, jis gali „paragauti“ J.Dodsono rankų.

Verdiktas: J.Dodsono pergalė nokautu

Sportas.lt lankytojų prognozė:

Kas laimės: J.Dodsonas ar M.Dvališvili?
  • J.Dodsonas (65 balsai)
  • M.Dvališvili (85 balsai)
Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.

Preliminarios kovos:

Lengvo svorio kategorijos (iki 155 svarų arba 70,3 kg) kova: Jimas Milleris (32-14, 1 be nugalėtojo) – Vincas Pichelis (12-2)

Verdiktas: V.Pichelio pergalė vieningu teisėjų sprendimu

Moterų svorio kategorijos iki 115 svarų arba 52,2 kg kova: Felice Herrig (14-8) – Virna Jandiroba (15-1)

Verdiktas: V.Jandirobos pergalė skausmingu veiksmu

Puslengvio svorio kategorijos (iki 145 svarų arba 65,8 kg) kova: TJ Brownas (14-7) – Danny Chavezas (10-3)

Verdiktas: TJ Browno pergalė skausmingu veiksmu

Moterų svorio kategorijos iki 115 svarų arba 52,2 kg kova: Ashley Yoder (7-5) – Livia Renata Souza (13-2)

Verdiktas: L.R.Souza pergalė vieningu teisėjų sprendimu

Pirmosios preliminarios kovos:

Sunkaus svorio kategorijos (iki 265 svarų arba 120,2 kg) kova: Chrisas Daukaus (8-3) – Parkeris Porteris (10-5)

Verdiktas: Ch.Daukaus pergalė techniniu nokautu

Puslengvio svorio kategorijos (iki 145 svarų arba 65,8 kg) kova: Kai Kamaka (2–5) – Tony Kelley (3-0)

Verdiktas: K.Kamaka pergalė teisėjų sprendimu

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

02-27 „Cbet“ 17:00 „Rytas“
02-27 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Lietkabelis“
02-28 „Nevėžis-Optibet“ 16:30 „Juventus“
02-28 „Šiauliai“ 17:00 „Dzūkija“
02-28 „Žalgiris“ 17:20 „Neptūnas“

2020/21 m. Eurolyga

02-26 „Fenerbahče“ 19:45 „Anadolu Efes“
02-26 ALBA 21:00 „Panathinaikos“
02-26 „Barcelona“ 22:00 ASVEL
02-26 „Baskonia“ 22:00 „Crvena Zvezda“
03-02 „Anadolu Efes“ 19:30 „Valencia“
03-02 „Žalgiris“ 20:00 ASVEL
03-02 „Zenit“ 21:00 ALBA
03-02 „Chimki“ 21:00 „Real“
03-02 „Panathinaikos“ 21:00 „Barcelona“
03-02 „Maccabi“ 21:05 CSKA
03-02 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Bayern“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-27 Manchester City 14 : 30 West Ham United
Šeš 02-27 West Bromwich … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-27 Leeds United 19 : 30 Aston Villa
Šeš 02-27 Newcastle United 22 : 00 Wolverhampton …
Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool