Viačeslavas Vasilevskis | Instagram.com nuotr

Viačeslavas Vasilevskis | Instagram.com nuotr

Mišriųjų kovos menų atstovas Viačeslavas Vasilevskis sukritikavo buvusį Rusijos rinktinės žaidėją Romaną Širokovą už incidentą futbolo mėgėjų rungtynėse.

Priminsime, kad buvęs futbolininkas nebuvo patenkintas teisėjo sprendimu ir trenkė jam kumščiu į veidą, o vėliau dar spėjo ir įspirti gulinčiam.

„Smūgiai nuogomis rankomis labai pavojingi. Galima labai nesėkmingai pataikyti. Nereikia turėti nokautuojančio Mike'o Tysono smūgio, kad užmuštumei žmogų. Kvaila buvo taip užsipulti teisėją. Mušti? Absurdas. Jeigu nori parodyti, kad nesutinki su teisėjo sprendimu, trinktelk delnu. O kam reikėjo spardyti? Juk bucai turi spyglius. Širokovas – gyvatė, neteisingai pasielgė. Gal teisėjas ir nebuvo teisus, tačiau muštis nereikėjo“, – žiniasklaidai sakė MMA kovotojas.

Jis spėjo, kad R.Širokovui niekada neužtektų drąsos pulti profesionalaus kovotojo.

„Tiesiog jis supranta, kad teisėjas gali nuvirsti nuo jo smūgelio, o vėliau jau gali ir kojomis viską baigti. Man jis taip nepadarytų. O jei ir padarytų, tai atsakytų už savo veiksmus per sekundę. Manau, kad Širokovas yra silpnas bailys“, – sakė kovotojas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų