45
Atsinaujins po sek
„Lietkabelis“
Valančiūnas ir Gasolis | Scanpix nuotr.

Jonas Valančiūnas prieš buvusią komandą nepelnė nei taško ir su Memfio „Grizzlies“ (33/38) patyrė dar vieną pralaimėjimą.

Lietuvio klubas 108:99 (25:20, 29:40, 17:28, 28:20) nusileido Toronto „Raptors“ (50/19) krepšininkams.

J.Valančiūnas per 27 minutes prametė vieną dvitaškį, vieną tritaškį ir abu baudų metimus. Jis atkovojo 10, perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, bet 4 kartu suklydo ir kartą prasižengė.

Aukštaūgiui tai buvo pirmas mačas prieš „Raptors“ ekipą, kurią po mainų paliko praėjusių metų vasario mėnesį.

Kitas mainų dalyvis Marcas Gasolis įmetė devynis taškus ir atkovojo šešis kamuolius.

„Raptors“ komanda priekyje buvo visą antrąją mačo pusę. Ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas skyrė 16 taškų.

Likus žaisti kiek mažiau nei trejoms minutėms skirtumas sumažėjo iki keturių taškų. „Raptors“ tada įmetė šešis taškus be atsako ir pergalės nepaleido.

„Grizzlies“ Vakaruose yra aštunta, bet prieš devintoje vietoje esančią „Trail Blazers“ turi tik vienos pergalės pranašumą.

Memfio ekipai reguliariajame sezone dar liko dvejos rungtynės, iki šiol per šešis mačus laimėjo tik kartą.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 26, Normanas Powellas 16, Kyle‘as Lowry 15, Fredas VanVleetas 14, Serge Ibaka 12.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 25, Graysonas Allenas 20, Ja Morantas 17 (10 rez. perd.), Brandonas Clarke‘as 16.

2020-08-10 15:37:56
Is hailaitu ar statistika pazejas suraite posta? butum zejas,tai zinotum kad pries ji buvo dvigubinama kartais net ir trigubinama ginyba,neleido net i krepsinio puse zet ir aplamai susidaro ispudis kad visa tai tycia buvo daroma kad parodyt jog reptoriai laimejo mainuose,kita vertus i krepsi mesta tik 1 karta ir pramete abi baudas ir ka? visai nesenai lilardas pamete abi baudas ir nuleme kovos baigti,pralaimejo... beje jei krituokuoji tai matyk ir kitus komandos draugus ne tik jona,kodel nepazymi kad ja moratas blogai sulose? 7/19fg 37%,pvz kodel nepaminejai kad bunant aiksteleje moratui buvo pralosinejama ir aplamai visas startas sedejo minuse,bet isskirti butent jona,komandos draugai turejo labiau pasitempti kai state prie jono 2-3 zmones kas kitiem suteikia daugiau laisves ir erdves o ne tarkuoti vieninteli jona uz prasta kazkoki rezultata
Janė
2020-08-10 05:44:45
Joni,Joni...
Leo
2020-08-09 23:52:41
Dvigubino prieš Joną, visas rungtynės, beto matėsi, kad jautė spausdimą prieš buvusią komandą