Antetokounmpo | Scanpix nuotr.

Antetokounmpo | Scanpix nuotr.

LeBronas Jamesas, Jamesas Hardenas ir Giannis Antetokounmpo yra trys finalistai atsiimti šio NBA sezono MVP apdovanojimą.

Favoritu tapti MVP yra vadinamas Giannis Antetokounmpo, kuris renka 29,7 taško, atkovoja 13,7 kamuolio ir graiko vedama Milvokio „Bucks“ tapo geriausia reguliariojo sezono komanda.

Puolėjas MVP gali tapti antrus metus iš eilės, bet jis dar yra geriausiai besiginančio žaidėjo prizo finalininkų sąraše. Kiti du krepšininkai – Rudy Gobertas ir Anthony Davisas.

Jeigu geriausiai besiginančiu krepšininku bus pripažintas Jutos „Jazz“ centras R.Gobertas, jis taps antruoju krepšininku, kuris tai pasiekė tris sezonus iš eilės. Pirmasis yra Dwightas Howardas.

Labiausiai patobulėjusiu krepšininku taps Bamas Adebayo, Luka Dončičius arba Brandonas Ingramas, o sezono naujoko finalininkų sąraše yra Zionas Williamsonas, Ja Morantas ir Kendrickas Nunnas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

J
2020-08-09 13:06:59
NET CIA TRINA KOMENTARUS APIE LEBRONA
Atsakyti
J
2020-08-09 13:05:11
Prie ko tas Lebronas, Davis viskuo geresnis isskyrus asistus, plius lygoj gal dar 10 zaideju uz James tikrai naudingesniu
Atsakyti
quNNcy
2020-08-10 19:55:41
Visur? nu ok.. eff - Ad 29.8 lbj 29.9 pts- ad 26.1 lbj 25.4 reb ad 9.4 lbj 8 assitu ner ko isskirti nes lbj dominuoja visoje nba 1st tai as nez kur jis cia pranasesnis,abieju statistika vos ne tokia pati tik skirtumas tarp ju toks kad vienas veteranas kitas pike ar netoli jo budamas 26 metu,tai ar jauti skirtuma? tik vienetai atletu sulaukia tokio amziaus gali zaisti auksciausiu lygiu,tik prasau nepadek lbj fanas ar kazkas tokio,tiesiog ziuriu objektyviai
I
2020-08-09 11:13:26
Zionas už ką naujokų rinkimuose tai bbz
Atsakyti
K
2020-08-09 11:10:31
Giannis dar gali laimėti nba finals mvp
Atsakyti

Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga
Šeš 10-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Žalgiris
Šeš 10-03 Panevėžys 17 : 00 Sūduva