Murray | Scanpix nuotr.

Murray | Scanpix nuotr.

Pergalę po dviejų pratęsimų iškovojo Denverio „Nuggets“ (46/24) komanda, kuri 134:132 (15:29, 34:34, 30;25, 26:17, 14:14, 15:13) palaužė Jutos „Jazz“ (43/27) krepšininkus.

Antrajame pratęsime likus žaisti 5,6 sekundėms Donovanas Mitchellas mažino „Jazz“ deficitą iki dviejų taškų ir po to Jamalas Murray prametė abu baudų metimus, bet lemiamas ir desperatiškas D.Mitchello tolimas metimas buvo netikslus.

Pirmojo pratęsimo pabaigoje likus 0,3 sekundėms rezultatą lygino Nikola Jokičius, o pagrindinio laiko pabaigoje likus 0,9 sekundėms tą patį padarė D.Mitchellas.

„Jazz“ ir „Nuggets“ kovoja dėl geresnių pozicijų Vakarų konferencijoje. Denverio ekipa po šio mačo sutvirtino savo pozicijas trečioje vietoje.

Orlando burbule debiutavo J.Murray, kuris pelnė 23 taškus. Gynėjas žaidė 39 minutes, nors po rungtynių teigė, kad turėjo žaisti apie 22. Jis dar atkovojo 12 kamuolių ir atliko aštuonis rezultatyvius rezultatyvius perdavimus.

Nikola Jokičius įmetė 30 taškų, iš kurių 10 surinko pirmajame pratęsime.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 35 (8 rez. perd.), Rudy Gobertas 22 (13 atk. kam.), Mike‘as Conley 20, Jordanas Clarksonas 19, Joe Inglesas 11 (13 rez. perd.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 30 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), Michaelas Porteris ir Jamalas Murray po 23, Jerami Grantas 21, Monte Morrisas 15. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

10-01 „Lakers“ 04:00 „Heat“
10-03 „Lakers“ 04:00 „Heat“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga
Šeš 10-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Žalgiris
Šeš 10-03 Panevėžys 17 : 00 Sūduva