Dončičius | Scanpix nuotr.

Dončičius | Scanpix nuotr.

Pergalę po pratęsimo iškovojo Dalaso „Mavericks“ (42/30) komanda, kuri 136:132 (35:32, 27:39, 31:20, 26:28, 17:13) įveikė Milvokio „Bucks“ (55/15) ekipą.

Luka Dončičius nugalėtojams pelnė 36 taškus, atkovojo 14 kamuolių bei atliko daugiausiai rezultatyvių perdavimų savo karjeroje – 19.

Jam tai yra 17-asis sezono trigubas dublis.

L.Dončičius pagrindinio laiko pabaigoje likus žaisti 21 sekundei realizavo abu baudų metimus ir lygino rezultatą ties 119 taškų. Tuo tarpu pratęsime likus 11 sekundžių slovėno dvitaškis didino „Mavericks“ pranašumą iki penkių taškų ir Teksaso klubas atsilaikė.

„Mavericks“ komanda pagrindinio laiko pabaigos ir pratęsimo pradžios atkarpą laimėjo 16 – 0.

Milvokio klubo lyderis Giannis Antetokounmpo įmetė 34 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir blokavo penkis metimus, bet mačo pabaigoje išnaudojo pražangų limitą.

„Bucks“ centras Brookas Lopezas irgi įmetė 34 taškus bei sužaidė rezultatyviausią sezono mačą.

Milvokio ekipa jau yra užsitikrinusi geriausią rezultatą NBA, o „Mavericks“ Vakaruose yra septinta.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo (13 atk. kam.) ir Brookas Lopezas po 34, Khrisas Middletonas 21 (11 atk. kam.), Ericas Bledsoe 15, George‘as Hillas 9, Patas Connaughtonas 8.

„Mavericks“: Luka Dončičius 36 (14 atk. kam., 19 rez. perd.), Dorianas Finney-Smithas 27, Kristapas Porzingis 26 (11 atk. kam.), Maxi Kleberis 15, Trey Burke 10. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga
Šeš 10-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Žalgiris
Šeš 10-03 Panevėžys 17 : 00 Sūduva