„Riterių“ ir „Sūduvos“ rungtynės | BNS nuotr.

„Riterių“ ir „Sūduvos“ rungtynės | BNS nuotr.

 UEFA paskelbė burtų krepšelius, kurie bus naudojami sekmadienį traukiant 2020-2021 m. Čempionų lygos atrankos I etapo burtus.

Marijampolės „Sūduva“, kaip skirstyta komanda, pateko į 5 krepšelį, o jos galimais varžovais bus Talino „Flora“ (Estija), „Klaksvik“ (Farerų salos), „Celje“ (Slovėnija) ir Kuopio KuPS (Suomija). Priminsime, kad Slovėnijos komandoje žaidžia buvęs „Sūduvos“ narys Domantas Antanavičius.

2020-2021 m. Čempionų lygos atrankos I etapo burtai bus traukiami rugpjūčio 9 dieną 13 val., o antrojo etapo – rugpjūčio 10 d. 13 val. Burtų ceremoniją tiesiogiai transliuos uefa.com.

Atrankos varžybose, išskyrus Čempionų lygos atkrintamąjį etapą, bus žaidžiamos vienerios rungtynės, o jų šeimininkus lems burtai. Visos rungtynės bus žaidžiamos be žiūrovų.

Visi burtų krepšeliai

1 grupė

Glazgo „Celtic“ (Škotija)

Varšuvos „Legia“ (Lenkija)

Budapešto „Ferencvaroš“ (Vengrija)

 

Stokholmo „Djurgarden“ (Švedija)

Preliminaraus etapo laimėtojai (Belfasto „Linfield“, Šiaurės Airija / Džilanio „Drita“, Kosovas)

„Reykjavik“ (Islandija)

2 grupė

Belgrado „Crvena zvezda“ (Serbija)

Tiraspolio „Sheriff“ (Moldova)

„Sarajevo“ (Bosnija ir Hercegovina)

 

„Fola Esch“ (Liuksemburgas)

„Connah’s Quay“ (Velsas)

„Europa“ (Gibraltaras)

3 grupė

Razgrado „Ludogorec“ (Bulgarija)

„Cluj“ (Rumunija)

Nikosijos „Omonia“ (Kipras)

 

Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija)

Jerevano „Ararat-Armenia“ (Armėnija)

„Floriana“ (Malta)

4 grupė

Nursultano „Astana“ (Kazachstanas)

Agdamo „Qarabag“ (Azerbaidžanas)

Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis)

Tbilisio „Dinamo“ (Gruzija)

 

Bresto „Dinamo“ (Baltarusija)

„Riga“ (Latvija)

„Tirana“ (Albanija)

Kratovo „Sileks“ (Šiaurės Makedonija)

5 grupė

„Molde“ (Norvegija)

„Dundalk“ (Airija)

Bratislavos „Slovan“ (Slovakija)

Marijampolės „Sūduva“ (Lietuva)

 

Talino „Flora“ (Estija)

„Klaksvik“ (Farerų salos)

„Celje“ (Slovėnija)

Kuopio KuPS (Suomija)

moskitaz
2020-08-09 09:50:54
jeigu toks suduvos bus zaidimas tai jokie burtai cia nepades,nors šansai butu neblogi.
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai

2020/21 m. LKL

10-02 „Dzūkija“ 18:30 „Rytas“
10-03 „Lietkabelis“ 17:00 „Neptūnas“
10-03 „Juventus“ 17:00 „Nevėžis“

2020/21 m. Eurolyga

10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
10-08 „Zenit“ 20:00 „Barcelona“
10-08 CSKA 20:00 „Maccabi“
10-08 „Anadolu Efes“ 20:30 „Fenerbahče“
10-08 „Real“ 22:00 „Valencia“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga
Šeš 10-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Žalgiris
Šeš 10-03 Panevėžys 17 : 00 Sūduva