Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Miuncheno „Bayern“ atsakomosiose UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynėse 4 – 1 sutriuškino Londono „Chelsea“ futbolininkus, bendrame rezultate triumfavo 7 – 1 ir pateko tarp aštuonių stipriausių turnyro komandų.

Robertas Lewandowskis jau susitikimo pradžioje sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0.

Ivanas Perisičius 24-ąją minutę tiksliai uždarė R.Lewandowskio perdavimą ir padvigubino pranašumą 2:0.

Netrukus Callumas Hudsonas-Odoi nukreipė kamuolį į vartus. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Tammy Abrahamas pirmojo kėlinio pabaigoje pirmasis prišoko prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus sušvelnino rezultatą 1:2.

Corentinas Tolisso 76-ąją minutę vos iš keleto metrų tiksliai uždarė perdavimą ir rezultatas tapo 3:1.

R.Lewandowskis susitikimo pabaigoje antrą kartą nuginklavo vartininką, o „Bayern“ iškovojo triuškinamą pergalę 4:1.


Rezultatai:

Tre 09-16 Midtjylland 3 - 0 Young Boys
Tre 09-16 Maccabi Tel Aviv 1 - 0 Dinamo Brest
Tre 09-16 Qarabag 0 - 0 Molde
Tre 09-16 Ferencvaros 2 - 1 Dinamo Zagreb
Tre 09-16 Omonia Nicosia 1 - 1 Crvena Zvezda
Ant 09-15 Gent 2 - 1 Rapid Wien
Ant 09-15 PAOK 2 - 1 Benfica
Ant 09-15 Dynamo Kyiv 2 - 0 AZ

Tvarkaraštis:

Ant 09-22 Slavia Praha 22 : 00 Midtjylland
Ant 09-22 Krasnodar 22 : 00 PAOK
Ant 09-22 Maccabi Tel Aviv 22 : 00 Salzburg
Tre 09-23 Molde 22 : 00 Ferencvaros
Tre 09-23 Olympiakos Piraeus 22 : 00 Omonia Nicosia
Tre 09-23 Gent 22 : 00 Dynamo Kyiv

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

09-21 „Lakers“ 02:30 „Nuggets“
09-22 „Heat“ 04:00 „Celtics“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 09-27 Banga 15 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 09-27 Žalgiris 17 : 00 Panevėžys
Sek 09-27 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga