„Kauno Žalgirio“ ir „Sūduvos“ rungtynės | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Marijampolės „Sūduva“ Lietuvos futbolo A lygoje net 0 – 3 krito prieš „Kauno Žalgirio“ futbolininkus ir nukrito į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Philipas Otele 52-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Kauno Žalgirį“ į priekį 1:0.

Linas Pilibaitis 78-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino kauniečių pranašumą 2:0. Netrukus futbolininkas realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir rezultatas tapo 3:0.

„Sūduva“ ir „Žalgiris“ po 14 sužaistų turų turi surinkę po vienodą taškų skaičių (32), tačiau vilniečiai pakilo į turnyrinės lentelės viršūnę dėl geresnio pelnytų ir praleistų įvarčių santykio.

Pen 04-16 Džiugas Telšiai 17 : 00 Riteriai
Pen 04-16 Žalgiris 18 : 00 Sūduva
Pen 04-16 Dainava 20 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 04-17 Panevėžys 13 : 00 Nevėžis
Šeš 04-17 Hegelmann Litauen 15 : 00 Banga
Ant 04-20 Žalgiris 17 : 00 Džiugas Telšiai
Ant 04-20 Sūduva 19 : 00 Dainava
Ant 04-20 Riteriai 21 : 00 Panevėžys