Žydrūnas Karčemarskas | Organizatorių nuotr.

Žydrūnas Karčemarskas | Organizatorių nuotr.

 Trečiadienį Alytaus centriniame stadione ilgametis Lietuvos rinktinės vartų sargas Žydrūnas Karčemarskas simbolinėmis rungtynėmis tarp Lietuvos futbolo legendų ir Alytaus „Dainavos“ užbaigė savo karjerą.

1 tūkst. 500 žmonių akivaizdoje vykusios rungtynės baigėsi lygiosiomis 1 – 1.

Pirmame kėlinyje Lietuvos futbolo legendoms įvartį pelnė Edgaras Jankauskas, o antrame kėlinyje rezultatą išlygino Renatas Banevičius.

Legendų komandoje rungtyniavo Marius Rapalis, Mindaugas Malinauskas, Edgaras Česnauskis, Rolandas Džiaukštas, Gediminas Vičius, Valdas Trakys, Tomas Tamošauskas, Tomas Ražanauskas, Dominykas Galkevičius, Vytautas Lukša, Andrius Skerla, Donatas Vencevičius, Edgaras Jankauskas, Karolis Jasaitis, Robertas Poškus, Arūnas Klimavičius, Darius Miceika, Tomas Mikuckis, Valerijus MIžgurskis, Marius Stankevičius ir Tomas Danilevičius.

Ž.Karčemarskas futbolininko karjerą pradėjo Alytaus „Dainavos“ komandoje, vėliau rungtyniavo Vilniaus „Žalgiryje“, Maskvos „Dinamo“ bei Turkijos „Gaziantepspor“ ir „Osmanlispor“ komandose, taip pat futbolininkas ilgus metus buvo pagrindinis Lietuvos futbolo rinktinės vartininkas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

jonui
2020-08-09 17:08:57
teisingai jonai pastebejei mizigurskis legenda tokiu legendu lietuvoj b.b.u neversi
Atsakyti
Povilas
2020-08-08 15:00:33
Tai kad 1000 ziurovu gali buti nuo rugpjucio, karcemarske gausi bauda uz sita dalyka nuo verygos
Atsakyti
Jonas
2020-08-05 22:04:28
Mižigurskis futbolo legenda
Atsakyti

Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

10-03 „Lakers“ 04:00 „Heat“
10-05 „Heat“ 02:30 „Lakers“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga
Šeš 10-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Žalgiris
Šeš 10-03 Panevėžys 17 : 00 Sūduva