Pasibaigęs. 10-22 18:30
KMT
Juventus
96
Šiauliai
87
Pasibaigęs. 10-23 18:30
KMT
Jonava
88
Nevėžis
101
10-29, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Juventus
-
10-30, 19:00
KMT
Gargždai
-
Jonava
-
11-05, 19:00
KMT
Gargždai
-
Šiauliai
-
11-06, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Jonava
-

Šimtus milijonų išleisiantis „Chelsea“ neturės kur dėtis: nori parduoti 10 žaidėjų (3)

2020-08-04 17:01
N'Golo Kante ir Willianas | Scanpix nuotr.

N'Golo Kante ir Willianas | Scanpix nuotr.

 Londono „Chelsea“ klubas šiame tarpsezonyje darbuojasi aktyviausiai iš visų Anglijos „Premier“ lygos klubų.

Nepaisant koronaviruso pandemijos ir neišvengiamų finansinių nuostolių, „Chelsea“ jau įsigijo Hakimą Ziyechą ir Timo Wernerį. Londono klubas taip pat artėja prie susitarimo su Kai Havertzu. Jei neiškils jokių kliūčių, „Chelsea“ už šiuos tris žaidėjus iš viso paklos apie 170-180 mln. eurų.

„Chelsea“ reikės ieškoti būdų, kaip uždirbti pinigų žaidėjų rinkoje. „The Times“ jau pranešė, kad Londono klubas norėtų parduoti net 10 futbolininkų.

„Chelsea“ norėtų atsikratyti lūkesčių nepateisinusiu ir labai brangiu vartininku Kepa Arizzabalaga, taip pat didelę algą gaunančiu, bet dažnai traumuotu prancūzų N‘Golo Kante. Tarp parduodamų žaidėjų atsidūrė ir keturi gynėjai – Kurtas Zouma, Andreasas Christensenas, Emersonas Palmieri ir Marcosas Alonso.

Londono klubas taip pat norėtų parduoti Tiemoue Bakayoko, Rossą Barkley ir Michy Batshuayi. Dešimtasis žaidėjas, kuris turėtų palikti komandą, yra Willianas. Teigiama, kad jis turėtų persikelti į Londono „Arsenal“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų