LKF valdyba | Organizatorių nuotr.

LKF valdyba | Organizatorių nuotr.

 Sekmadienį įvyko Lietuvos kultūrizmo federacijos valdybos rinkimai, kuriuose ketverių metų kadencijai buvo išrinkta nauja valdyba. Antrai kadencijai išrinktas federacijos prezidentas Karolis Žilinskas, kuris prieš pradedant rinkimus pristatė federacijos darbą pastaruosius ketverius metus, bendradarbiavimą su pasaulinėmis organizacijomis. Toliau tęsiantis naują kadenciją Karolis Žilinskas trumpai pristatė, esminius momentus lemiančius tolimesnę sėkmingą federacijos veiklą.

„Per pastaruosius ketverius metus vienas iš svarbesnių momentų buvo, jog po 2018 m. federacijos prezidento susitikimo  su NPC ir IFBB pro lygos vadovybe ir susitarimo dėl tolimesnio bendradarbiavimo, Lietuvos kultūrizmo federacija pradėjo glaudų bendradarbiavimą su NPC kultūrizmo organizacija, kuri organizuoja kvalifikacines atrankas į IFBB pro lygą visame pasaulyje, taip pat prestižinius Arnold Classic bei Olympia turnyrus JAV“.

Pirmuoju vice prezidentu antrai kadencijai perrinktas vienas iš federacijos steigėjų Vytautas Brazdauskas, antruoju vice prezidentu išrinktas šiuo metu geriausias Lietuvos kultūrizmo federacijos sportininkas tris kartus prestižinio Mr. Universe turnyro nugalėtojas Vytautas Sadauskas. Vyriausiuoju teisėju antrai kadencijai perrinktas Vladas Jovaiša. Varžybų organizacinio komiteto pirminku antrai kadencijai perrinktas Gražvydas Naruševičius. 

Naujoms pareigoms ateinančiai kadencijai Generaliniu sekretoriumi išrinktas Laimis Dambrauskas, o federacijos sekretore, viena geriausių Lietuvos Miss Bikini kategorijos sportininkių Liucija Stakaitytė. Taip pat buvo renkamas vyriausio teisėjas asistentas, kuriuo išrinko Nerijų Janušauską, bei generalinio sekretoriaus asistentės, kuriomis tapo, už nuopelnus Alytaus sportui praeitais metais atsiėmusi apdovanojimą, Reda Slavinskaitė ir jos trenerė Evelina Tamošiūnienė.

Po ilgų kelis metus trukusių diskusijų, federacijos valdyba sutarė, jog visuose Lietuvos kultūrizmo federacijos organizuojamose varžybose įsitraukti Men‘s physique kategoriją, kurią dauguma mėgsta vadinti „pležo“ arba“ šortų“ kategorija, kurioje vyrai raumenyno išvystymą demonstruoja devėdami šortus.  Taip pat buvo išrinkti asmenys, atstovausiantys federaciją miestuose. Nauja valdyba intensyvius darbus pradeda jau dabar ir neužilgo pristatys rudens varžybų grafiką bei bus pradėta ruoštis rudens sezono varžyboms Lietuvoje ir užsienyje.

„Prezidentas džiaugiasi naujai išrinkta valdyba, asistentais, miesto atstovai ir tiki federacijos sėkme ateinančius keturis metus. Buvo ilgai ruoštasi ir bendrauta su kandidatais, tad pasak prezidento belieka dirbti ir įgyvendinti planus. Prezidentas per daug ateities planų atskleisti nenori, tačiau tiek sportininkai, kurie renkasi dalyvavimą Lietuvos kultūrizmo federacijoje, tiek treneriai bei teisėjai susidurs su dideliais teigiamais pasikeitimais federacijoje per artėjančius artimiausius 2 metus. Suburta nauja darbo grupė, kurios sudėtyje tiek LKF prezidentas, tiek vyriausias teisėjas ir visas sekretoriatas, greitu metu valdybai pateiks organizacijos pokyčių vykdymo planą ateinantiems 2 metams. Taip pat startuoja naujas oficialus federacijos internetinis puslapis www.kulturizmas.com. Šiuo metu vyksta informacijos kėlimo darbai ir kaip pažadėjo prezidentas, joje nuolatos bus keliama nauja svarbi informacija sportininkams, teisėjams, treneriams bei šiuo sportu besidomintiems žmonėms. Taip pradedamas ir naujų narių priėmimas į federaciją. Pirmuosius pokyčius federacijos prezidentas žada jau šio rudens sezone, labai tikėdamasis, kad Covid-19 viruso grėsmė per daug neatbaidys besiruošiančių sportininkų šiam intensyviam sezonui“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

10-01 „Lakers“ 04:00 „Heat“
10-03 „Lakers“ 04:00 „Heat“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga
Šeš 10-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Žalgiris
Šeš 10-03 Panevėžys 17 : 00 Sūduva