NHL rungtynės | „Stop“ kadras

NHL rungtynės | „Stop“ kadras

 Nazemas Kadri įmušė įvartį rungtynių laikrodžiui rodant vos 0,1 sekundės, o Kolorado „Avalanche“ 2:1 palaužė Stenlio taurės nugalėtojus Sant Lujo „Blues“ ledo ritulininkus.

Rungtynės vyko tuščioje „Rogers Place“ arenoje Edmontone.

Į priekį pirmieji išsiveržė „Blues“ ledo ritulininkai, kai pirmame kėlinyje daugumoje įvartį pelnė Davidas Perronas (16:46).

Rezultatą išlyginti „Avalanche“ pavyko tik trečiame kėlinyje, kai pasižymėjo Ryanas Gravesas (45:33), o pergalingą įvartį pelnė anksčiau jau minėtas N.Kadri (59:59).

„Avalanche“ vartininkas Philippas Grubaueris atrėmė 31 iš 32 varžovų smūgių, tuo tarpu „Blues“ vartų sargas Jordanas Binningtonas – 36 iš 38.

Atnaujintame NHL sezone vyksta rungtynės rato sistema, pagal kurią geriausios keturios Rytų ir Vakarų konferencijų komandos išsiaiškins savo galutines pozicijas reguliariame sezone ir taip sužinos savo varžovus atkrintamosiose. NHL tam tikruose miestuose įkūrė 24 komandas, po 12 iš kiekvienos konferencijos. Komandos nuo 5 iki 12 pozicijų rungtyniauja serijas iki trijų pergalių, kad išsiaiškintų, kurios pateks į atkrintamąsias.

„Avalanche“ ir „Blues“ dar laukia susitikimai su Dalaso „Stars“ ir Las Vegaso „Golden Knights“.

Žemesnes vietas konferencijose užimančios komandos taip pat rungtyniauja tarpusavyje ir kovoja dėl likusių bilietų į atkrintamąsias.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

10-03 „Lakers“ 04:00 „Heat“
10-05 „Heat“ 02:30 „Lakers“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga
Šeš 10-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Žalgiris
Šeš 10-03 Panevėžys 17 : 00 Sūduva