Fedonta „JB“ White'as | „Twitter“ nuotr.

Fedonta „JB“ White'as | „Twitter“ nuotr.

 Talentingiausiu Santa Fė miesto krepšininku vadintas 18-metis Fedonta „JB“ White‘as buvo nušautas, - sukrečiančią naujieną paskelbė užsienio žiniasklaida.

Skelbiama, kad vidurinės mokyklos krepšinio žvaigždė naktį buvo vakarėlyje. Ten, apie 3.30 val., jis įsivėlė į konfliktą su 16-mečiu Estevanu Montoya. Įtariama, kad paauglys ir nušovė talentingą krepšininką. E.Montoya jau buvo sulaikytas, jam pareikšti kaltinimai pirmojo laipsnio žmogžudyste. F.White‘as po šūvio buvo nugabentas į ligoninę, bet ten medikai buvo priversti konstatuoti jo mirtį.

Krepšininkas jau turėjo sutartį su Naujosios Meksikos universitetu, kuriam turėjo atstovauti nuo naujųjų mokslo metų pradžios. F.White‘as kiek anksčiau buvo įtrauktas tarp šimto talentingiausių savo kartos krepšininkų visoje JAV. Praėjusį sezoną jis per rungtynes vidutiniškai rinko po 20 taškų, atkovodavo po 10 kamuolių ir buvo išrinktas į simbolinį sezono penketą.

„Vis kartojau sau, kad kažkas šią naujieną išgalvojo. Jis turėjo šviesiausią ateitį iš visos mūsų komandos, atrodė, kad niekas nepastos jam kelio link savo svajonės. Tai siaubinga tragedija. „JB“ turėjo labai daug potencialo, jis būtų pasiekęs didžių dalykų“, - sukrėstas buvo F.White‘o komandos draugas Christianas Kavanaugh.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų