Dana White'as | Youtube.com nuotr.

Dana White'as | Youtube.com nuotr.

 Ankstyvą rugpjūčio 2 d. rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „UFC Apex“ centre (JAV) įvyko „UFC on ESPN+31“ mišrių kovos menų (MMA) turnyras, po kurio organizacijos prezidentas Dana White‘as atvyko į spaudos konferenciją.

„Šita savaitė buvo pati beprotiškiausia istorijoje, du kovotojai nualpo, bet mes tai išgyvenome. Hollandas po žinių apie Gilesą vis tiek norėjo kovoti šį vakarą. Bandėme greitai surengti jo kovą su Hermanu, bet jis jau negalėjo suspėti į narvą, jau buvo ne „kovinėje“ formoje“, - pasakojo D.White‘as apie turnyrą, kuriame po visų problemų pavyko surengti tik 8 kovas.

Svarbią pergalę iškovojo brazilė Jennifer Maia. Ji jau pirmajame raunde rankos laužimo veiksmu nugalėjo škotę Joannę Calderwood. Anot D.White‘o, brazilė nusipelnė tapti kita čempionės Valentinos Ševčenko varžove.

„Labai geriu JoJo. Ji sunkiai dirbo, rimtai žiūrėjo į savo karjerą ir kovėsi puikiai po to, kai persikėlė į Las Vegasą. Visgi, šį vakarą Jennifer narve atrodė labai gerai. Visiškai logiška dabar būtų surengti jos kovą su Valentina. Norėčiau, kad ta kova įvyktų kaip įmanoma greičiau“, - sakė D.White‘as.

UFC prezidentas taip pat pakomentavo gandus apie Manny Pacquiao ir Conoro McGregoro kovą po to, kai airis „twitter“ tinkle tagalų kalba parašė „aš sutinku“.

„Man tas mėšlas nerūpi“, - atkirto D.White‘as.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų