Darija Tuliakova | Instagram.com nuotr

Darija Tuliakova | Instagram.com nuotr

 Talentinga Rusijos karatė kovotoja 19-metė Darija Tuliakova būdama 8-erių užlipo ant karatė tatamio. Merginą užsiimti karatė paskatino jos mama, kuri pati yra žymi trenerė.

D.Tuliakova jau spėjo iškovoti pasaulio jaunimo čempionato bronzą ir turi patirties elitinėse „Premier“ lygos varžybose. Katos rungtyje dalyvaujanti D.Tuliakova olimpiniame reitinge kol kas užima 237-ą vietą. Rusė pripažįsta, kad į Tokijo olimpiadą vykti jai bus per anksti, tačiau tikisi prasimušti į 2024 m. Paryžiaus olimpines žaidynes.

„Karatė buvo įtraukta į olimpinių žaidynių programą. Deja, į Tokijo olimpiadą aš veikiausiai nepateksiu. Olimpinį reitingas imtas skaičiuoti dar prieš kelerius metus. Aš, dėl jauno amžiaus, neturėjau galimybės surinkti tiek taškų kiek varžovės, todėl mano tikslas yra 2024 m. Paryžiaus olimpiada“, - pasakojo D.Tuliakova.

Rusė pripažino, kad dėl savo karatė sugebėjimų anksčiau įvarė baimę klasės draugams, o kovinio sporto įgūdžiai jai ne kartą padėjo tamsiame skersgatvyje.

„Potencialiai pavojingose situacijose niekada nepasimetu. Kaip matote, esu gyva ir sveika. Tie girtuokliai, kurie bandė kibti prie manęs, buvo pamokyti. Ligoninėje jie neatsidūrė tik todėl, kad aš visada kontroliuoju savo smūgių jėgą“, - pasakojo D.Tuliakova.

Sportininkė neretai pavadinama gražiausia karatė kovotoja pasaulyje. Ji tokius komplimentus priima su šypsena.

„Malonu girdėti komplimentus, bet mes Rusijos rinktinėje turime ir daugiau gražių merginų, be to, grožis sporte nieko nereiškia. Kaip ir kitos merginos, stengiuosi paslėpti savo trūkumus. Rūpinuosi savimi, didelį dėmesį skiriu veido odai. Taip, kartais kiek pagražinu nuotraukas, noriu, kad mano „instagram“ profilis atrodytų patraukliai“, - pridėjo D.Tuliakova.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Fa
2020-08-08 21:52:00
tipinė plastmasinė fifa ir tiek..
Atsakyti
matrioška
2020-08-06 16:55:06
visai negraži. net šlykšti. tipiška ruskė ragatkė.
Atsakyti
As
2020-08-03 23:56:35
Pats tu sliuha labai grazi
Atsakyti
Asd
2020-08-03 10:43:45
Rusu sliucha
Atsakyti
haha
2020-08-06 08:43:05
imes savo foto paziuresim kaip atrodai :)))