Mike'as Tysonas | Youtube.com nuotr.

Mike'as Tysonas | Youtube.com nuotr.

 54-erių bokso legenda Mike‘as Tysonas po kiek daugiau nei mėnesio sugrįš į ringą ir susikaus su 51-erių Roy Jonesu jaunesniuoju.

Šią kovą sankcionuos Kalifornijos atletikos komisija. Jos vadovas neseniai pareiškė, kad M.Tysonas su R.Jonesu vengs agresyvios kovos ir nesieks nokauto, siekdami apsaugoti vienas kito sveikatą. Visgi, pats M.Tysonas nokauto galimybės neatmeta.

„Ieškok ir naikink. Toks mano planas. Šioje kovoje noriu susigrąžinti šlovę. Ar sieksiu nokauto? Jei tik pasitaikys galimybė. Aš visada ieškau nokauto“, - sakė M.Tysonas.

Bokso legenda taip pat pripažino, kad kovoja ir su vidiniais demonais: „Vidinis ego man jaukia protą. Kartais pagalvoju, kad mėgėjas galėtų ateiti ir išspardyti man užpakalį, todėl turiu būti pasiekęs geriausią formą, kad neprisidaryčiau gėdos. Stengiuosi nusiteikti kovai taip pat, kaip ankstesniais laikais. Esu naikintojas, nemanau, kad kas nors man gali prilygti. Esu geriausias kovotojas po Dievo. Kaip galėjau atsisakyti šios galimybės? Kai taip pagalvoju, tada mintyse vėl pasigirsta kitas balsas, sakantis, kad į ringą eisiu kaip į nežinią ir negalėsiu pasiruošti tam, kas nutiks.“ 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.