Trevinas Gilesas | „Twitter“ nuotr.

Trevinas Gilesas | „Twitter“ nuotr.

 Ankstyvą rugpjūčio 2 d. rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „UFC Apex“ centre (JAV) įvyko „UFC on ESPN+31“ mišrių kovos menų (MMA) turnyras, kuris jau buvo pakrikštytas „prakeiktuoju“.

Šiame turnyre iš viso teko atšaukti net 12 kovų, o galiausiai įvyko vos 8 kovos. Teigiama, kad tokio mažo kovų skaičiaus UFC turnyre nebuvo nuo 2014 m. rugpjūčio 30 d., kai 8 kovos vyko ir „UFC 177“ turnyre.

Iki turnyro likus kelioms valandoms dar planuota, kad įvyks 10 kovų. Visgi, Geraldas Meerschaertas sužinojo, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas, todėl kova su Edu Hermanu buvo atšaukta.

„Covid testas teigiamas, todėl kova atšaukta. Jaučiuosi sveikas ir padarysiu viską, kad išsaugočiau sveikatą ir nepakenkčiau aplinkiniams“, - rašė G.Meerschaertas.

Tuo tarpu Trevino Gileso ir Kevino Hollando kova buvo atšaukta likus vos kelioms minutėms iki jos pradžios. T.Gilesas jau ruošėsi žengti į narvą, tačiau nualpo užkulisiuose. Jį apžiūrėję medikai nusprendė neleisti T.Gilesui kovoti.

„Trevinas Gilesas naktį praleis ligoninėje, jam bus atlikti papildomi tyrimai. Dėkojame visiems už parodytą susirūpinimą“, - rašė T.Gilesui atstovaujanti „KO Reps“ kompanija.

Ypač nusivylęs buvo K.Hollandas, paskutinę akimirką likęs be varžovo. Jis pareiškė, kad galėtų kam nors „nukąsti ausį“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.