George'as St-Pierre'as | Scanpix nuotr.

George'as St-Pierre'as | Scanpix nuotr.

 2019 m. vasario 21-ą dieną apie karjeros pabaigą paskelbęs legendinis kovotojas George‘as St-Pierre‘as gali sugrįžti dar vienai kovai.

Jau anksčiau susidomėjimą kovoti su GSP yra parodęs UFC čempionas Chabibas Nurmagomedovas, o dabar apie tai prakalbo ir pats George‘as.

„Aš vis dar esu geros sportinės formos, tačiau ne todėl, kad manęs lauktų kova, tačiau aš mėgstu būti joje. Visgi esu ne kovos formoje, todėl jeigu turėčiau kovą, privalėčiau surengti treniruočių stovyklą. Neseniai mane įtraukė į šlovės muziejų, esu pasitraukęs ir jaučiuosi gerai, bet jeigu UFC turi man pasiūlymą, kurio aš negalėčiau atsisakyti, tuomet tegu jie man paskambina. Jie žino, kur mane rasti“, – kalbėjo G.St-Pierre‘as.

Visgi pirma dar nenugalėtas Ch.Nurmagomedovas „UFC 255“ turnyre spalio 24-ą dieną turės apginti savo titulą prieš laikinąjį čempioną Justiną Gaethje.

Tuo tarpu G.St-Pierre‘as žada pradėti savo karjerą televizijoje ir bus RDS kanalo analitikas.

„Būti kovotoju dar nereiškia, kad esi geras analitikas, bet aš pasistengsiu padaryti viską geriausio, ką galiu. Viską pradedu vėl su baltu diržu bei mokysiuosi iš geriausių“, – sakė GSP.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Kaka
2020-08-02 10:42:23
Pamirškit McGregor, žiūrimumo rodikliai bus nesveikai aukšti, nes dabar tikri meistrai, o ne lojikai, kovos :)
Atsakyti
Fpiz-2
2020-08-02 11:16:25
Spėju jei Gaethje išloš, tai Jurgis šventas Petras apsigalvos. Tas Chabibo riestainis prie 28 - esminė motyvacija.
Ciulpe birka kabibis
2020-08-02 17:17:46
Ne besvai nieko įspūdingo nebus nes kabibis loxas Ira
Kaka
2020-08-03 14:11:44
Jo jei Geatje laimės, tai kaip ir Fergiusono atveju visi apšalę ir nežino ką daryt :)