Jennifer Maia ir Joanne Calderwood | „Stop“ kadras

Jennifer Maia ir Joanne Calderwood | „Stop“ kadras

  Ankstyvą rugpjūčio 2 d. rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „UFC Apex“ centre (JAV) įvyko „UFC on ESPN+31“ mišrių kovos menų (MMA) turnyras, kuriame 31-erių metų Brazilijos kovotoja Jennifer Maia (18-6-1 MMA, 3-2 UFC) jau pirmame raunde skausmingu rankos laužimu privertė pasiduoti 33-ejų metų škotę Joanne Calderwood (14-5 MMA, 5-5 UFC).

Po šios pergalės J.Maia tapo tvirta pretendente kovoti su UFC čempione Valentina Ševčenko, kuri šiuo metu atsigaudinėja po kelio operacijos.

„Esu labai laiminga, nes kiekvieną kartą man sekasi vis geriau“, – per vertėją sakė Brazilijos kovotoja J.Maia. „Manau, kad esu pasiruošusi kovoti dėl titulo. Dabar noriu kovoti su čempione ir man būtų garbė susitikti su V.Ševčenko“.

Po turnyro vykusioje spaudos konferencijoje UFC prezidentas Dana White'as patvirtino, kad J.Maia susikaus su V.Ševčenko.

Tuo tarpu J.Calderwood po turnyro būdama užkulisiuose ir sėsdama ant kėdės nualpo, tačiau laimei, jos treneris ir sužadėtinis Johnas Woodas ją pagavo ir ji nespėjo trenktis į žemę. J.Calderwood buvo išgabenta į vietinę ligoninę.

„Dabar jai viskas gerai“, – „MMA Fighting“ sakė J.Calderwood vadybininkas Danny Rubensteinas. „Ji buvo tikrinama medicinos kabinete ir sėsdama nualpo. J.Woodas ją pagavo, paguldė ir išnešė ant neštuvų“.

J.Maia tai buvo pirmoji pergalė po 2019 m. lapkritį patirto pralaimėjimo prieš Katlyn Chookagian. Viso ji per keturias pastarąsias kovas yra iškovojusi tris pergales, tarp kurių yra ir laimėjimai prieš Alexis Davis ir Roxanne Modafferi.

J.Calderwood tai buvo antroji nesėkmė per tris pastarąsias kovas. Prieš tai ji kovojo 2019 m. rugsėjį, o tada skirtingu teisėjų sprendimu nugalėjo Andrea Lee, o tų pačių metų birželį pralaimėjo tai pačiai K.Chookagian.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.