Rimantas Žvingilas | Asmeninio archyvo

Rimantas Žvingilas | Asmeninio archyvo

Klaipėdos apskrities futbolo federacijos prezidentas Rimantas Žvingilas LFF konferencijoje aiškiai pasisakė, kad balsuos už savo draugą Tomą Danilevičių. Be to, jis Pauliui Malžinskui uždavė klausimą, į kurį pralaimėjęs kandidatas į LFF prezidentus taip ir neatsakė.

„Atsikapstėt senienas, praeitis. O jūs nenorite pasižiūrėti į savo praeitį? Pasakysiu grubiai, tiesiai šviesiai, kai būdavo imami vokeliai ir nusprendžiamos rungtynių baigtys. Tai pasakykit, pakomentuokit. Kaip jūs sakot: statyti namą, tai su tokiu darbų inžinieriumi aš tikrai nestatyčiau jokio namo“, - konferencijoje klausė R.Žvingilas.

„Dėkui už klausimą. Puikus klausimas. Iš tikro, dar kartą turėtum pažiūrėti visą viešą informaciją, visą masines medios priemones ir tikrai patys sau atsirinkti, kur kas ką sako, kokius pasiūlymus teikia. Mes veikiame konstruktyviai, teikiame pasiūlymus, iškėlėme negeroves, ydas, kurios akivaizdžiai matomos federacijos veikloje“, - į pastabą apie vokelius atsakė P.Malžinskas.

„Ar tu tikrai toks baltas ir pūkuotas, sąžiningas ir doras? Ar gali net ne auditorijai, o sau atsakyti į šį klausimą? Ar tu buvai sąžiningas žmogus tuo metu?“, - R.Žvingilo temą pratęsė P.Malžinsko kolega Sergejus Slyva.

„Labai geras klausimas, bet ką jūs tuo norite pasakyti? Jeigu jūs kažką norite konkrečiai pasakyti, prašau teigti viešai, tiesiai ir bus atsakymai“, - nuo atsakymo išsisuko P.Malžinskas.

„Yra neetiška, nes čia yra moterų, bet pasakysiu – buvai pigi prekė“, - tęsė S.Slyva.

Į šią pastabą P.Malžinskas atsakė apie bendrus darbus su T.Danilevičiumi, apie didesnes pastangas jaunimui ir savo atsakymą užbaigė žodžiais: „Taip, jūs teisus“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (23)
Registruoti
Anoniminiai (23)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
ĮKVEPIANČIOS EURO 2020 ISTORIJOS