Dainius Gudaitis | Asmeninio archyvo

Dainius Gudaitis | Asmeninio archyvo

Šeštadienį Vilniuje vykstančioje LFF konferencijoje Dainiaus Gudaičio vadovaujama Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo ugdymo asociacija patvirtinta LFF nare. Už naująją asociaciją pasisakė 65 delegatai, 7 buvo prieš.

„Visų pirma, už palaikymą noriu padėkoti futbolo bendruomenei. Tai džiugina, bet tuo pačiu įpareigoja. Turime viziją, kuria kryptimi turėtų judėti jaunimo futbolas, tuo ir vadovausimės. Privalome stiprinti trenerių kvalifikaciją, privalome atskirti profesionalų ir masinį futbolą ir su pozityvu eisime pirmyn“, – sakė LVJFUA prezidentas D.Gudaitis.

Nuo šiol „Ateities“ futbolo mokyklos įkūrėjas asociacijai atstovaus LFF Vykdomajame komitete. Asociacijos direktoriumi jau anksčiau paskirtas šiaulietis Deivis Kančelskis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Nu,
2020-08-02 12:06:54
radai ko prašyti, geras čia.
Atsakyti
tevelis
2020-08-02 10:52:48
Tai vienas is didziausiai korumpuotu futbolo veikeju Vilniuje.Atsiemiau vaikus,nes tokio nesaziningo zmogaus senai nemaciau.Prasau pono ARUNO PUKELIO vaiku komitete perziureti jo kompetencija,siulyciau salinti ir tokius veikejus.Jo visa VEIKLA YRA B L E F A S.
Atsakyti
ukmerge
2020-08-01 23:39:42
ir skyrius yra LFF_ "Plaunu pats"
Atsakyti