Paulius Malžinskas ir Tomas Danilevičius | BNS nuotr.

Paulius Malžinskas ir Tomas Danilevičius | BNS nuotr.

Triuškinama persvara LFF prezidento rinkimus laimėjęs Tomas Danilevičius po konferencijos spaudos konferencijoje dėkojo už jį balsavusiems bei pažymėjo pagrindinius būsimos kadencijos darbus.

„Noriu padėkoti visiems, kurie balsavo, kurie pasitiki manimi. Aš manau, kad mes galime pasiekti apčiuopiamų rezultatų ir mes to sieksime.

Iki šiol buvo gana trumpas laikas, nes prezidentu buvau ne visą kadenciją. Buvo visko. Ir iššūkių, ir sunkumų. Be abejo, ne viską pavyko padaryti, todėl ir norisi tęsti darbus, norisi eiti į priekį ir daryti, ką esu pradėjęs.

Kertiniai dalykai – jaunimo futbolas, naujos metodikos, investicija į akademijas, investicija į metodikas, naujas trenerių požiūris ir investicija į juos. Taip pat infrastruktūra. Norėtųsi, kad šalyje atsirastų kuo daugiau maniežų. Visi svajojame apie Nacionalinį stadioną. Turime pozityvių žinių iš Kauno.

Keisis rezultatai – didės ir pasitikėjimas. Galima kalbėti ilgai ir nuobodžiai apie gražias programas, bet visi žiūri į rezultatą. Tad norėtųsi rezultatų visose srityse. Kolektyvas, kuris šiandien susiformavęs, nori, kad būtų tik teisingi sprendimai ir futbolas klestėtų. Darbais reikia tėvynę mylėti, o ne žodžiais“, - kalbėjo T.Danilevičius.

Buvęs rinktinės kapitonas LFF prezidentu yra nuo 2017 metų

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų