Paulius Malžinskas ir Tomas Danilevičius | BNS nuotr.

Paulius Malžinskas ir Tomas Danilevičius | BNS nuotr.

Triuškinama persvara LFF prezidento rinkimus laimėjęs Tomas Danilevičius po konferencijos spaudos konferencijoje dėkojo už jį balsavusiems bei pažymėjo pagrindinius būsimos kadencijos darbus.

„Noriu padėkoti visiems, kurie balsavo, kurie pasitiki manimi. Aš manau, kad mes galime pasiekti apčiuopiamų rezultatų ir mes to sieksime.

Iki šiol buvo gana trumpas laikas, nes prezidentu buvau ne visą kadenciją. Buvo visko. Ir iššūkių, ir sunkumų. Be abejo, ne viską pavyko padaryti, todėl ir norisi tęsti darbus, norisi eiti į priekį ir daryti, ką esu pradėjęs.

Kertiniai dalykai – jaunimo futbolas, naujos metodikos, investicija į akademijas, investicija į metodikas, naujas trenerių požiūris ir investicija į juos. Taip pat infrastruktūra. Norėtųsi, kad šalyje atsirastų kuo daugiau maniežų. Visi svajojame apie Nacionalinį stadioną. Turime pozityvių žinių iš Kauno.

Keisis rezultatai – didės ir pasitikėjimas. Galima kalbėti ilgai ir nuobodžiai apie gražias programas, bet visi žiūri į rezultatą. Tad norėtųsi rezultatų visose srityse. Kolektyvas, kuris šiandien susiformavęs, nori, kad būtų tik teisingi sprendimai ir futbolas klestėtų. Darbais reikia tėvynę mylėti, o ne žodžiais“, - kalbėjo T.Danilevičius.

Buvęs rinktinės kapitonas LFF prezidentu yra nuo 2017 metų

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

oi negaliu
2020-08-02 13:11:15
tai čia tu, Danilevičiau, darbais giriesi?? Kokie jie? Kad Lietuvos FF patapo absoliučiai kriminaline gauja, o tu - jos graži NEBYLI iškaba? Koks buvai neblogas futbolininkas, toks dabar tapai atgrasi marionetė be savo nuomonės, bet už tai gaunantis 6000 eurų ir važinėjantis BMW
Atsakyti
Aha pritariu
2020-08-02 17:09:06
Tai ką pamatėme, tai tik žiedeliai, o kai pagalvoji kai ko nežinai, taip ir praeina noras bagažinėje važiuoti.
Gal LFF galėtų pasikeisti pavadinimą į: BFF (Bagaž Futbolo Federacija). O prekinį ženklą pakeistų į išlieto Švino gabalą su Pukelio rankos įspaudu, kad visi matytų kokio dydžio rankelė į bagažinę įkrauna.
MarijusP
2020-08-02 11:05:45
Danilevičius iš gerbiamo sportininko virto prisitaikėliu, Pukelio ir kitų "bachūrų" parankiniu. Deja Pukelis Tomu pasinaudos ir kai nebereiks išmes kaip musę iš barščių. Nes Dunauskai įtakos federacijoje jau nebeturi. Kol kas dar Danilevičius reikalingas kaip graži iškaba, bet tik kol kas. Jei niekas nesikeis, Pukelis jau kitoje konferencijoje pats taps prezidentu, tada Danilevičiui bus pasakyta "sudie".
Atsakyti
Patriotas
2020-08-01 22:22:13
Posakis"Darbais reikia tevyne myleti,o ne zodziais" visai netiktu prie zodziu" Nacionalinis stadionas".
Atsakyti