Muhammadas Mokajevas | Youtube.com nuotr.

Muhammadas Mokajevas | Youtube.com nuotr.

 Dagestane (Rusija) gimęs, bet 12-os metų kartu su šeima į Mančesterį (Didžioji Britanija) persikėlęs Muhammadas Mokajevas pagaliau išmėgino save profesionaliose MMA kovose.

M.Mokajevas pasirodė šeštadienį Švedijoje vykusiame „Brave CF 37“ turnyre, kuriame susikovė su Šiaurės Airijos atstovu Glennu McVeigh. Šis tik likus 3 dienoms gavo pasiūlymą kautis su M.Mokajevu, nes pastarasis liko be varžovo. Kovotojai dar svėrimų ceremonijoje įsivėlė į konfliktą ir netgi kiek apsistumdė.

Visgi, kovos metu didesnės intrigos nebuvo. M.Mokajevas visus tris raundus dominavo prieš varžovą, užsiimdavo geras pozicijas parteryje, o trečiajame raunde alkūne stipriai prakirto G.McVeigh veidą. Teisėjai vienbalsiai skyrė pergalę dagestaniečiui. Tikslūs jų balai nebuvo paskelbti, bet manoma, kad M.Mokajevas kovą galėjo laimėti rezultatu 30:26 ar net 30:25.

Po kovos sportininkai vėl kiek apsižodžiavo, o G.McVeigh nepadavė rankos oponentui. Beje, sportininkai nenustojo kalbėti net ir kovos metu, dėl ko buvo įspėti teisėjo.

Mėgėjų lygmenyje dagestanietis buvo nesulaikomas ir yra vadinamas viena ryškiausių ateities MMA žvaigždžių. M.Mokajevas per karjerą mėgėjiškose MMA kovose iškovojo 23 pergales ir nepatyrė nė vieno pralaimėjimo. Dagestanietis mėgėjų MMA kovose spėjo tapti pasaulio ir Europos čempionu bei pasaulio jaunimo čempionu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Nu airiai
2020-08-01 22:33:41
Visada pries dagus dreba
Atsakyti
Nu airiai
2020-08-01 22:33:18
Visada pries dagus sreba
Atsakyti