Floydas Mayweatheris ir Conoras McGregoras | Youtube.com nuotr.

Floydas Mayweatheris ir Conoras McGregoras | Youtube.com nuotr.

 Floydas Mayweatheris paskutinėje karjeros profesionalioje bokso kovoje 2017 m. 10-ajame raunde techniniu nokautu nugalėjo airį Conorą McGregorą.

Prieš šią dvikovą abu atletai rengė pasaulinį reklaminį turą, kuriame negailėjo aštrių pasisakymų. C.McGregoras tuomet pasižymėjo ir rasistiniais šūkiais, rėkdamas F.Mayweatheriui – „pašok man, berniuk“.

Airis tuomet sulaukė kažkiek kritikos, bet viskas greitai nurimo. Dabar rasizmo tema pasaulyje susilaukia daug daugiau dėmesio ir šia proga F.Mayweatheris prisiminė ankstesnius C.McGregoro žodžius.

„Kai Conoras McGregoras kalbėjo nepagarbius žodžius apie „šokantį vaikiną“, žmonės mus vadino beždžionėmis. Niekas manęs neužstojo. Tai beprotiška“, - pasakojo F.Mayweatheris.

Kalbama, kad amerikietis artimiausiu metu turėtų grįžti į ringą parodomosioms kovoms. Jis neseniai buvo nuskridęs į Japoniją derėtis su „Rizin“ atstovais.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų