Sebastianas Vettelis | Scanpix nuotr.

Sebastianas Vettelis | Scanpix nuotr.

 Legendinėje Silverstono trasoje (Didžioji Britanija) šeštadienį vyko ketvirtojo šio sezono „Formulės 1“ etapo kvalifikacija. Joje vėl nepralenkiamas buvo britas Lewisas Hamiltonas su „Mercedes“.

„Ferrari“ pilotams šį kartą sekėsi skirtingai. Monakietis Charlesas Leclercas užėmė solidžią – ketvirtą – vietą (1:25.427). Tuo tarpu jo komandos draugas vokietis Sebastianas Vettelis buvo tik 10-as (1:26.339).

Vokietis visą lenktynių savaitgalį turėjo įvairių problemų, o kvalifikacijoje nuo komandos draugo atsiliko beveik sekunde. Internautai jau ėmė kelti sąmokslo teoriją, jog „Ferrari“ neva tyčia skiria mažiau dėmesio S.Vettelio bolidui ir jį tvarko atsainiai, mat vokietis šiaip ar taip po sezono paliks komandą.

„Nenoriu nieko kaltinti blogais kėslais. Tiesiog ši diena nebuvo ideali ir tiek. Turėjau daug problemų, ieškodamas savo ritmo. Tikiu, jog rytoj seksis geriau, tik nežinau, kiek daug ta situacija pagerės. Negaliu kažko pažadėti, tačiau blogiau būti jau negali“, - sakė S.Vettelis.

Vokietis taip ir nerado atsakymo, kas jam sutrukdė kvalifikacijoje: „Nežinau, kas nutiko. Vakar nuvažiavome nedaug kokybiškų ratų, šiandien ryte vėl turėjome nedidelę problemą. Kvalifikacijoje bolidas man pasirodė veikiantis gerai, galbūt problema buvo manyje.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.