Cristiano Ronaldo ir Ze Roberto | Instagram.com nuotr

Cristiano Ronaldo ir Ze Roberto | Instagram.com nuotr

 Buvęs Brazilijos rinktinės narys Ze Roberto neseniai paminėjo 46-ąjį savo gimtadienį ir iki šiol stebina pasaulį įspūdinga fizine forma.

Ze Roberto profesionaliai futbolą žaidė iki pat 2017 m. Brazilas, kalbėdamas su „TyC Sports“ metė savotišką iššūkį Cristiano Ronaldo, pasiūlydamas jam irgi tęsti futbolininko karjerą iki 43-ejų metų.

„Sakyčiau, kad šiuo metu mano fizinė forma geresnė nei Cristiano Ronaldo, nes aš aukštame lygyje futbolą žaidžiau iki 43-ejų metų. Jei jis padarys tą patį, tada pakeisiu savo nuomonę“, - sakė Ze Roberto.

Brazilas taip pat prisiminė laikus rinktinėje, atskleisdamas daug įdomių užkulisinių dalykų.

„Ronaldo buvo fenomenas. Jis geriausias žaidėjas, su kuriuo man teko žaisti. Jis buvo nuostabus, nors tuo pačiu buvo ir tikras vakarėlių liūtas. Vieną vakarą jis išėjo gerti ir parėjo tik kitą rytą tiesiai į treniruotę. Tai, ką jis išdarinėdavo beveik visą parą nemiegojęs, buvo neįtikėtina. Jis nevengdavo išgerti, bet kitą dieną treniruotėje dirbdavo kaip žvėris. Vampeta irgi buvo vakarėlių liūtas. Jis šėliones planuodavo dar prieš rungtynes. Tuo tarpu Ronaldinho namuose turėjo įsirengęs šokių salę. Ten viskas buvo kaip diskotekoje, bet aš stengiausi laikytis toliau nuo tos vietos“, - pasakojo Ze Roberto.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

As
2020-08-01 22:09:20
Arabų lyga.. tai tikrai aukštas lygis...
Atsakyti
Remas
2020-08-01 22:17:28
Arabų lyga buvo anksčiau, 43 metų jis brazilų elite lakstė.