Ericas Spicely | Instagram.com nuotr

Ericas Spicely | Instagram.com nuotr

 Ankstyvą rugpjūčio 2 d. rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „UFC Apex“ centre (JAV) vyks „UFC on ESPN+31“ mišrių kovos menų (MMA) turnyras. Šio turnyro rengėjams dar iki svėrimų kilo labai daug problemų, organizuojant kovas. Jau anksčiau buvo atšauktos 6 kovos, o paskutinę dieną teko išbraukti iš programos dar 3 kovas.

Ray Borgas dėl neįvardytų priežasčių atsisakė kautis su Nate‘u Matnessu ir buvo pakeistas kitu amerikiečiu Johnny Munozu. Dėl neaiškių priežasčių pasitraukė ir Timuras Valijevas. Jis turėjo kautis su Jamallu Emmersu, kuriam buvo paskirtas kitas varžovas – Vincentas Cachero. Galiausiai dėl problemų metant svorį turnyre kovoti atsisakė ir Ericas Spicely. Markusui Perezui tuomet buvo surastas naujas oponentas – Charlie Ontiverosas. Visgi, po kiek laiko teko atšaukti šią kovą dėl komisijos sprendimo.

E.Spicely (12-5) į narvą turėjo grįžti pirmą kartą nuo 2019 m. birželio. Tada jis teisėjų sprendimu pralaimėjo Deronui Winnui, o kovos metu patyrė galvos traumą. Spalio mėnesį dėl traumos E.Spicely negalėjo kautis su Brendanu Allenu, o šių metų kovą jo sugrįžimą teko atšaukti dėl koronaviruso pandemijos.

Prieš kovą su M.Perezu viskas ėjosi gerai, kol neatėjo laikas mesti svorį. E.Spicely „twitter“ tinkle pripažino, kad dėl galvos traumos ėmė vartoti antidepresantus ir tai prisidėjo prie nesėkmingo svorio metimo.

„Po galvos traumos, patirtos kovoje prieš Deroną Winną, ėmiau vartoti antidepresantus. Tai buvo pirmas kartas nuo to laiko, kai bandžiau numesti svorį. Turbūt nereikia jums aiškinti, kad man siaubingai nesisekė ir kova buvo atšaukta. Išspręsiu šią problemą. Tikiuosi, kad dar galėsiu kovoti“, - rašė E.Spicely. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.