Jaredas Cannonier ir Robertas Whittakeris | Instagram.com nuotr

Jaredas Cannonier ir Robertas Whittakeris | Instagram.com nuotr

 Australas Robertas Whittakeris po pergalės prieš Darreną Tillą tikėjosi iš karto gauti titulinę kovą, tačiau prieš tai jam dar reikės įveikti rimtą varžovą.

ESPN patvirtino, kad spalio 24 d. R.Whittakeris susitiks su amerikiečiu Jaredu Cannonier. Buvęs vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionas R.Whittakeris šiuo metu lyderiauja reitinge, o J.Cannonier yra trečias.

Akivaizdu, kad R.Whittakerio ir J.Cannonier akistatos laimėtojas taps kitu titulinės kovos dalyviu. Šios svorio kategorijos pasaulio čempionas yra nigerietis Israelis Adesanya, kuris ankstyvą rugsėjo 20 d. rytą gins savo trofėjų prieš antrą vietą reitinge užimantį brazilą Paulo Costą.

R.Whittakeris ir J.Cannonier turėtų kautis „UFC 254“ turnyre. Jau aišku, kad pagrindinėje to turnyro kovoje susitiks Chabibas Nurmagomedovas ir Justinas Gaethje, taip pat paskelbta, kad ten kovos Aleksandras Volkovas ir Waltas Harrisas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.