Tysonas Fury ir Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

Tysonas Fury ir Deontay Wilderis | Scanpix nuotr.

WBA, WBO ir IBF sunkiasvorių čempionas britas Anthony Joshua savo titulus prieš bulgarą Kubratą Pulevą turėtų ginti gruodžio 5 arba 12 dienomis ir tai įvyks savaitę arba dvi prieš WBC sunkiasvorių čempiono brito Tysono Fury ir amerikiečio Deontay Wilderio kovą, kuri turėtų įvykti gruodžio 19-ą Las Vegase.

A.Joshua savo titulus prieš K.Pulevą turėjo ginti dar birželio mėnesį naujame „Tottenham“ stadione, tačiau visus planus pakoregavo koronaviruso pandemija. Vėliau buvo planuojama, kad jie galėtų susikauti spalį, tačiau tada planai buvo atidėti lapkričiui, o dabar – gruodžiui.

„Panašu, kad T.Fury ir D.Wilderis kovos gruodžio 19-ą dieną, todėl A.Joshua ir K.Pulevo kovą rengimse 5 arba 12 dienomis. A.Joshua turi tinkamai kilti karjeros laiptais, o dar svarbiau – pasiruošti kovai su T.Fury. Manau, kad kova su K.Pulevu yra tikrai geras pasiruošimas būsimai dvikovai. Ne dėl stiliaus, bet tiesiog dėl svorio priaugimo bei impulso gavimo. Tikimės iškovoti gerą pergalę anksčiau laiko ir judėti į priekį“, – „BoxingScene“ sakė vadybininkas Eddie Hearnas.

E.Hearno teigimu, tai, kad kovos gali vykti be žiūrovų, kainuos labai brangiai.

„Jis yra toje pačioje valtyje, kaip ir Saulis „Canelo“ Alvarezas. Mes gautume 5 mln. svarų iš bilietų, todėl dabar AJ kovoje yra 5 mln. svarų skylė. Kaip mes išsisuksime? K.Pulevas gaus mažiau? AJ gaus mažiau? Galbūt sumažinsime kovų kortelę? Galbūt galėsime 2 tūkst. žmonių suorganizuoti VIP vietas“, – sakė E.Hearnas.

Jau anksčiau buvo patvirtinta, kad A.Joshua ir T.Fury yra susitarę dėl dviejų kovų, kurios, sėkmės atvejais, įvyktų 2021 m.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų