Ray Borgas | Scanpix nuotr.

Ray Borgas | Scanpix nuotr.

 Ankstyvą rugpjūčio 2 d. rytą Lietuvos laiku Las Vegaso „UFC Apex“ centre (JAV) vyks „UFC on ESPN+31“ mišrių kovos menų (MMA) turnyras.

Šio turnyro rengėjams dar iki svėrimų kilo labai daug problemų, organizuojant kovas. Jau anksčiau buvo atšauktos 6 kovos, o paskutinę dieną teko išbraukti iš programos dar 3 kovas.

Ray Borgas dėl neįvardytų priežasčių atsisakė kautis su Nate‘u Matnessu ir buvo pakeistas kitu amerikiečiu Johnny Munozu. Dėl neaiškių priežasčių pasitraukė ir Timuras Valijevas. Jis turėjo kautis su Jamallu Emmersu, kuriam buvo paskirtas kitas varžovas – Vincentas Cachero. Galiausiai dėl problemų metant svorį turnyre kovoti atsisakė ir Ericas Spicely. Markusui Perezui tuomet buvo surastas naujas oponentas – Charlie Ontiverosas. Visgi, po kiek laiko teko atšaukti šią kovą dėl komisijos sprendimo.

Priminsime, kad jau anksčiau turnyras prarado ir pagrindinę savo kovą – Irene Aldana užsikrėtė koronavirusu, todėl negalėjo susitikti su Holly Holm.

Pagrindinė turnyro kova vyks vidutinio svorio kategorijoje. Joje susitiks Derekas Brunsonas ir Edmenas Šahbazijanas. Abu sportininkai sėkmingai numetė svorį – D.Brunsonas svėrė 186 svarus (84,37 kg), o E.Šahbazijanas – 185,5 svaro (84,14 kg).

Turnyro programoje beliko 10 kovų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.