Turnyro akimirkos | „Twitter“ nuotr.

Turnyro akimirkos | „Twitter“ nuotr.

 Penktadienį Abu Dabyje (Jungtiniai Arabų Emyratai) surengtame „UAE Warriors 12“ mišrių kovos menų (MMA) turnyre pasirodė ir Chabibas Nurmagomedovas.

Tiesa, UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas ne pats dalyvavo kovoje, o atėjo padėti savo pusbroliui Usmanui Nurmagomedovui. Šis visiškai dominavo prieš suomį Jerry Kvarnstromą ir baigė kovą jau pirmajame raunde techniniu nokautu.

U.Nurmagomedovas – dar vienas talentingas Nurmagomedovų dinastijos atstovas. Jis MMA narve iškovojo 10 pergalių per 10 kovų. J.Kvarnstromo sąskaitoje – 15 pergalių ir 15 pralaimėjimų. Beje, suomis per savo karjerą yra susikovęs net su 5 lietuviais. Jis nugalėjo Tadą Jonkų, Sergejų Juškevičių, Laimoną Stančiką ir Saulių Bucių, bet pralaimėjo prieš Sergejų Grečicho.

Skandalingai baigėsi kova tarp Ahmado al Darmaki ir Bogdano Kirilenkos. Jau pirmajame raunde arabas smaugimo veiksmu privertė pasiduoti varžovą, tačiau nepaleido jo kaklo net tada, kai teisėjas Marcas Goddardas liepė tai padaryti.

Galiausiai M.Goddardas jėga nustūmė A.al Darmaki nuo varžovo, kol viskas nesibaigė dar liūdniau. Arabą tai įsiutino, jis pradėjo stumdyti M.Goddardą ir po kiek laiko buvo diskvalifikuotas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Koste
2020-08-04 16:34:40
Nu blyn tuos muslius visus i kokia angliu sachta isvezt dirbt ir maitint kiauliena :D
Atsakyti
Samis
2020-07-31 21:09:26
Dar vienas arabų debilas, jie yra nesveiki kaip ir jų religija, neabejojau 3 pasaulinis bus ir tai bus kova prieš juos.
Atsakyti