Paige VanZant | Organizatorių nuotr.

Paige VanZant | Organizatorių nuotr.

 26-erių metų amerikietė Paige VanZant (8-5) po greito pralaimėjimo prieš Amandą Ribas tapo laisvąja agente ir panašu, kad į UFC narvą ji nebegrįš.

Beveik šešerius metus UFC kovojusi P.VanZant ne kartą atvirai skundėsi per mažu gaunamu atlyginimu. Manyta, kad amerikietė pasuks į „Bellator“, kur kovoja ir jos vyras Austinas Vanderfordas, tačiau pastarosiomis dienomis pasirodė pranešimai, kad P.VanZant baigia susitarti su kovų be pirštinių organizacija – BKFC.

„Kiek teko girdėti, Paige VanZant artėja prie susitarimo su BKFC organizacija“, - rašė garsus MMA žurnalistas Mike‘as Russellas.

Kitų šaltinių teigimu, susitarimas dar nėra taip arti, kaip skelbia M.Russellas, tačiau derybos išties vyksta.

Kol kas nepranešama, kiek pinigų BKFC siūlo P.VanZant. Šioje organizacijoje ypač kenčia sportininkų veidai, nes yra atakuojami plikais kumščiais.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Gedas
2020-08-01 00:25:47
Kam jai reikia savę traumuoti? Pinigų iš instagramo gauna daugiau, nei sugeba išleisti, geriau mėgautusi sočiu gyvenimu
Atsakyti
Grigorijus valujevas
2020-07-31 20:29:47
Graži mergina bet po debiuto tokiose kovose nebebus graži....
Atsakyti
Fpiz-2
2020-07-31 23:08:17
Priklausomai nuo pačios lygio. Stoliarenko pvz tiesiog uždominavo ten. Būtų laaabai smalsu pamatyt Stoliarenko vs Vanzant BKFC...