Karolina Sevastjanova | Instagram.com nuotr

Karolina Sevastjanova | Instagram.com nuotr

 Tituluota Rusijos gimnastė Karolina Sevastjanova prieš kurį laiką atkreipė viso pasaulio dėmesį, patalpinusi nuotrauką su Conoru McGregoru. Olimpinė čempionė vėliau patikino, kad jų nesieja jokie artimesni ryšiai, o ji ir toliau draugauja su turtuoliu Aleksandru Mazanovu.

C.McGregoras socialinių tinklų platformas puikiai išnaudoja savo verslo tikslams, iš žinučių dar uždirba solidžią sumą, o airio sekėjų skaičius vien „instagram“ tinkle siekia 36,7 mln. Visgi, K.Sevastjanovai tokie vyrai, panašu, neimponuoja. Anot olimpinės čempionės, normalūs vyrai apskritai neturėtų naudotis „instagram“.

Vienas iš K.Sevastjanovos sekėjų paklausė, ką ši manytų apie savo draugą, jei šis pradėtų aktyviai naudotis „instagram“, mėgtų nuotraukas ir viską komentuotų.

„Į tokį vyrą net nežiūrėčiau. Manau, kad normalūs vyrai apskritai neturėtų naudotis „instagram“. Nebent galėtų turėti kokią privačią paskyrą, skirtą draugams. Visa kita veikla man tiesiog atrodo neteisinga“, - aiškino K.Sevastjanova.

Karolinos Sevastjanovos žinutė | Instagram.com nuotr

Karolinos Sevastjanovos žinutė | Instagram.com nuotr

K.Sevastjanova sportininkės karjerą baigė būdama vos 17-os. Per keletą metų aukščiausio lygio meninės gimnastikos varžybose rusė iškovojo daug skambių pergalių. Dar 2010 m. ji su komandos draugėmis laimėjo jaunimo olimpiadą, o 2012 m. tapo Londono olimpine čempione bei dukart Europos čempione. Vėliau ji persikėlė gyventi į Monaką.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

žmogus
2020-08-05 09:04:41
Ji turi omenyje tai kad rimtas vyras edarys tokiu nesamoniu.
Visiškai tam pritariu
Atsakyti
Tomas
2020-08-01 11:20:12
Durnele, skaito, kad insta skirta merginoms pateikti save kaip prekę,kitaip normaliai merginai instagramo irgi nereikia
Atsakyti
Gedas
2020-07-31 22:51:47
Pati turtingą pimpalą nusičiupus aiškina ką kitiems daryti
Atsakyti
Dg
2020-07-31 19:15:55
Tai ble panom viskas galima, ir su bernais fotkintis ir laikint viską , o vat baxuram jau nlb;D tai kur tos lygios teisės?
Atsakyti