George'as Batesas | „Twitter“ nuotr.

George'as Batesas | „Twitter“ nuotr.

 Didžiosios Britanijos vežimėlių krepšinio žaidėjas George‘as Batesas svarsto galimybę amputuoti koją, nes kitu būdu jam būtų užtrenktos durys į 2021 m. Tokijo paralimpiadą.

G.Batesas dar 2017 m. debiutavo šalies vyrų rinktinėje ir su ja tapo Europos bei pasaulio čempionu. Visgi, po naujausių IPC reglamento pokyčių, G.Batesas nebeatitinka reikalavimų neįgaliesiems žaidėjams. Juos britas atitiktų tik tokiu atveju, jei jam būtų amputuota koja.

„Mane įvertino kaip „neteisingą“ negalią turintį žmogų. Turėjau galimybę rinktis kojos amputaciją, kai man buvo 14 ar 15 metų, bet tada pasirinkau to nedaryti. Tai buvo realus variantas jaunystėje ir aš dabar gailiuosi, kad to anksčiau nepadariau. Dėl IPC sprendimo galiu būti priverstas vėl persvarstyti šį variantą“, - pasakojo G.Batesas.

Didžiosios Britanijos vyrų vežimėlių krepšinio rinktinė 2019 m. tapo Europos čempione. Taip britai iškovojo kelialapį į Tokijo paralimpiadą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

dAndrius
2020-08-01 16:32:09
Nelabai aiškus straipsnis.
Atsakyti
Gay Train
2020-07-31 18:58:21
Man atrodo jam jau smegenis amputavo
Atsakyti