Aurimas Budraitis | Asmeninio archyvo

Aurimas Budraitis | Asmeninio archyvo

Nors šių metų LFF prezidento rinkimai vyksta į vienus vartus Tomo Danilevičiaus naudai, tačiau tokios aršios priešrinkiminės kampanijos, turbūt, kad dar nebuvo per visą federacijos istoriją. Be abejo, kad tai susiję su milžiniška socialinės medios įtaka, su Skirmanto Malinausko pasirodymu bei Pauliaus Malžinsko sprendimu kandidatuoti į LFF prezidentus. Nuo to ir pradėsiu.

P.Malžinskas nuo pat pirmos minutės, kai nusprendė iškelti savo kandidatūrą, žinojo, kad laimėti jis neturi jokių šansų. Su daugeliu balso teisę turinčių žmonių jis yra susipykęs/ apsipykęs arba juos iškoliojęs taip, kad šie dar ilgai už P.Malžinską nebalsuos jokiuose rinkimuose. Net tokiuose, apie kuriuos Arūnas Pukelis nežinos. Vedu į Skirmanto Malinausko pastebėjimus, kad prezidentu taps tas, „kaip Švinius panorės“. Oponuoju, Skirmantai, nes šiuose rinkimuose A.Pukeliui nereikia nieko norėti, nes rinkimuose dalyvausiantys asmenys balsuos ne tiek už T.Danilevičių, kiek prieš P.Malžinską.

P.Malžinskas savo kandidatavimu norėjo/ nori ne pergalės, o eterio. Ir jo gavo tiek, kiek turbūt net nesapnavo. Dar reikia pripažinti, kad tą eterį jis išnaudojo fantastiškai. Jei tiesa, kad P.Malžinskas rudenį ketina dalyvauti Seimo rinkimuose, tai jo šansai laimėti padidėjo ne procentais, o kartais. Juk P.Malžinskas yra šių LFF prezidento rinkimų auka, o aukos mūsų šalyje yra labai mėgstamos ir mylimos.

Be abejo, prie to aukos vaidmenio labai prisidėjo neįtikėtiną rezonansą sukėlusios jau minėto S.Malinausko laidos. Ir ne tik aukos. Skirmanto laidose tiek Paulius Malžinskas, tiek Liutauras Varanavičius yra demonstruojami, tarsi, idealai, vieninteliai galintys išgelbėti Lietuvos futbolą.

Apie L.Varanavičių net nesinori kartotis, tačiau trumpai tai padarysiu. Jis DVYLIKA metų!!! Dvylika su*iktų metų buvo futbolo valdžioje, pradėjo visą futbolo griūtį, o dabar yra vaizduojamas kaip herojus. Rimtai? Suprasčiau, kad būtų vaizduojamas kaip pasakų kūrėjas, bet tikrai ne herojus. Tiesa, čia aš jį prisiminiau visiškai ne dėl to.

Prieš aštuonerius metus L.Varanavičius pasikvietė P.Malžinską į pokalbį ir jam pasiūlė nuversti tuometinį Vilniaus apskrities futbolo federacijos prezidentą Ritą Vaiginą. P.Malžinskas, be abejo, sutiko. Tuomet jo visiškai netrikdė, kad federacijai vadovauja nusikaltėlis. Niekaip iki šiol nesuprantu, kuo Pauliui Malžinskui PREZIDENTU buvęs Julius Kvedaras yra geresnis už ANTRĄJĮ VICEPREZIDENTĄ Arūną Pukelį? Vieninteliu dalyku – J.Kvedaras nesikišo į P.Malžinsko veiklą, A.Pukelis – kišasi.

Aš tą laiką puikiai prisimenu, nes P.Malžinskas mane stipriai apgavo. Trumpai prisimenant, jis mane pašalino iš mano paties sugalvoto projekto, nes „ką Varanavičius pagalvos“. Tą pasakoju, kad suprastumėt, jog P.Malžinskas nėra joks angelas sargas, o aš asmeniškai žmogaus transformacijomis į „Man nerūpi postai. Man rūpi futbolas“ netikiu.

Kaip postai nerūpi, P.Malžinskas puikiai pademonstravo prieš keletą metų, kai Vilniuje norėjo visiškai monopolizuoti mėgėjų futbolą. Tuomet MFL ir VFL atsilaikė ir iki šiol sėkmingai gyvuoja.

Turėdamas milžinišką eterį, P.Malžinskas demonizuoja (kartais visiškai pagrįstai) federacijos darbus, tačiau kartais pamiršta pažiūrėti į veidrodį. Pavyzdžiui, aš iki šiol niekaip nesuprantu, kodėl Paulius Malžinskas Vykdomojo komiteto posėdyje prieš praėjusių metų konferenciją SUTIKO su Tomo Danilevičiaus pasiūlymu – iškelti Arūno Pukelio kandidatūrą antrajam LFF viceprezidentui?

Niekaip nesuprantu, kodėl Vilnius neiškėlė savo kandidato. Kas tuomet sutrukdė, Pauliau? Kas tame Vykdomojo komiteto posėdyje sutrukdė pasisakyti, jog A.Pukelis nėra tinkamas būti antruoju viceprezidentu? Jei būtumėt iškėlę savo kandidatą, dabar nereiktų nuolat kartoti, kaip blogai, kad buvo renkamasi iš vieno kandidato.

Galiu tik spėlioti, bet galvoju, kad tai buvo taktinis veiksmas. Priminsiu, kad PER ŠEŠIS MĖNESIUS prieš P.Malžinsko nušalinimą nuo Vykdomojo komiteto veiklos, jis komitetui nepateikė NEI VIENO KLAUSIMO. Nei vieno, leidės ir džentelmenai.

Užtat po pašalinimo, jis kokį tūkstantį kartų pakartojo, kad didžiausias miestas eliminuotas iš futbolo valdymo. Sutinku, kad taip neturėtų būti, bet vis tiek norisi paklausti, o kur tu, Pauliau, buvai tuos šešis mėnesius?

Kitas momentas – tai toli gražu ne pirmas kartas, kai Vilniaus apskrities nėra Vykdomajame komitete. To paties P.Malžinsko bendražygiai J.Kvedaras ir L.Varanavičius tiek Vilnių, tiek dar tris apskritis, apskritai, buvo išbraukę iš futbolo žemėlapio. Kažkodėl tuomet P.Malžinskui sostinės futbolas nerūpėjo.

P.Malžinsko rinkiminėje programoje dominuoja du žodžiai: „Švinius“ ir „Klubai“. Be abejo, turint omeny, kad futbolo valdymas turėtų pereiti į klubų rankas. Noras gražus, tačiau prieš jį įgyvendinant reiktų padaryti du žingsnius: 1. Aiškiai apibrėžti, kas yra klubas? 2. Darsyk pažiūrėti į veidrodį.

Priminsiu, kad VRFS septynių asmenų valdyboje kažkodėl TIK VIENA VIETA yra skirta klubui. Kodėl, Pauliau? Kodėl „Žalgiris“ ir „Katastrofa“ turi vienodą balsų skaičių? Kuo tai skiriasi nuo tavo dažnai kartojamos frazės, kad Vilnius ir Tauragė turi vienodai balsų?

Beje, jei manęs paklaustumėt, tai aš esu už tai, kad kažkokie koeficientai ar svertai turėtų būti. Tad kodėl VRFS savo pavyzdžiu neparodžius kaip tai veikia? Ne užsiimti politika, kas visai gerai pavyksta, o SAVO PAVYZDŽIU parodyti, kaip tai veikia.

---

Kad teisingai būčiau suprastas, pažymėsiu, jog manau, kad P.Malžinsko nušalinimas nuo VK veiklos metams yra perteklinė priemonė. Kad teisingai būčiau suprastas, pažymėsiu, jog manau, kad P.Malžinsko nušalinimas nuo UEFA inspektoriaus pareigų yra perteklinė priemonė.

P.S.: ką tik pamačiau, kad P.Malžinskas siūlo T.Danilevičiui atsistatydinti. Dar vienas puikus auką vaizduojančio P.Malžinsko politinis žingsnis. Čia tas pats, kas Lietuvos rinktinei 87 minutę pralaimint 0:5 Portugalijai, nueiti prie Cristiano Ronaldo ir pasiūlyti lygiąsias.

P.P.S.: šį tekstą inspiravo Nemuno Dagilio frazė „Nei vienas iš kandidatų nėra žmogus, šiuo metu galintis suvienyti Lietuvos futbolą“. 

Aurimas Budraitis
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

777
2020-08-04 11:06:28
Čia Budraiti bandai Malžinska sumenkinti, nes matau dar nuoskauda jauti..
Atsakyti
666
2020-08-03 20:10:26
budraiti tau bl.. ne poligrafo, o psichiatro! kaip minimum reikia!!!
Atsakyti
xxxx
2020-08-02 14:34:58
snekoriau tu snekoriau :DDDDDD
Atsakyti
Net neskaiciau
2020-08-02 00:16:14
Budraitis yra grybu grybas, komentuoja beleka pastoviai nervas ima mane net, ir jau komentuoja apie desimt metu, nieko nepatobulejo. Plius prisiminus kai dalyvavo 6 nuliai milijonas tai juokas ima ant kiek begalvis zioplys..
Atsakyti
Se
2020-08-03 19:26:01
Taip atsimenu ta žaidimą :) ten aspsisiko gerai :D
Zemaic
2020-08-01 20:38:13
Turbut svinius uzsake straipsni
Atsakyti
cha cha cha
2020-08-01 12:35:25
O tai kodel sviniaus straipsni isemet?Turbut komentarai nepatiko,i vienus vartus suvarte sviniu,zmones ne tokie kvaili kad klausytu jo briedu.
Atsakyti
runkelis
2020-08-01 11:53:44
Budraitis maladiec bachuras! Atidirbineja NUSIKALTELIU pinigus! Koks sporto komentatorius, toks ir rasytojas. P.S. Man dzin Malzinskas
Atsakyti
MarijusP
2020-08-01 08:17:47
visai pamiršau kad Budraitis ima p;inigus iš federacijos ir kuria propagandines šlykščias laideles "Laikas futbolui". Apgailėtina :)
Atsakyti
budraiti
2020-08-01 09:26:29
papasakok kas tu buvai per DAIKTAS pas romanova
Teisingoji pusė
2020-08-01 00:14:50
Priminsiu tik, kad VRFS - tradiciškai vienintelė asociacija Lietuvos futbole, susitvarkius demokratijos principais, o autorius - tradiciškai pasirenka neigiamą pusę: anksčiau - Romanovą, dabar - Pukelį.
Atsakyti
666
2020-08-03 20:22:12
VRFS tikrai ne demokratijos pavyzdys... bet kaip bebutu tai tikrai nera ko lyginti su federastu sutve..
a
2020-07-31 22:34:49
as labai tave prisimenu su romanovu ir ka tu kalbejai
Atsakyti
Taip
2020-07-31 21:24:41
Sekmes rytojaus rinkimuose,o malzinskui geriau patyleti ,be programos,be zmoniu,susipriesines su dauguma futbolo bendruomenes,tusti patronai
Atsakyti
zackf7
2020-07-31 20:42:57
grybas tas budraitis
Atsakyti
Matyt
2020-07-31 20:04:00
Šviniaus draugelis pakomentavo situaciją, supraskite- viskas turėtų būti taip kaip ir yra, arba kitaip - futbolo reikalai mums nerūpi, jį visvien žaidė, žaidžia ir žais...
Mums gal rūpėtų finansai, bet vėl, mes verslininkai, jų turime į valias, o kad perkame BMV iš LFF lėšų už 150000, tai čia menkniekis..ir kad valstybė neskyrė virš 200000 eurų tai taip pat menkniekis išgyvensim !
Sėkmės Jums, !
Atsakyti
Cha cha cha
2020-07-31 19:49:20
Ką Budraiti,bagažines išsigandai?
Atsakyti
Dar vienas
2020-07-31 19:26:19
visų draugelis, net juokinga
Atsakyti
MarijusP
2020-07-31 18:58:36
kaip supratau, Budraitis asmeniškai turi pyktį ant Malžinsko :) būna pasitaiko. bet kitiems nuo to nei šilta nei šalta
Atsakyti
kaput
2020-07-31 18:32:13
Malžinskas ir Varanavičius nėra ten niekaip herojizuojami. Tąs ne kartą Malinausko buvo paminėta. Tai tiesiog yra tik kita nuomonė, nes kitos tarp mūsų futblolo klerkų nėra, nes dauguma pasirininkę patogų vegetavimą ir/ar myžimą į batą. O po straipsniu būtų sąžininga paminėti, kad straipsnio autorius turi darbo ar kitokių sutartinių santykių.
Atsakyti
...
2020-07-31 18:17:04
Budraiti, nebepersk į vandenį, nes tu ir Malinauskas yra visiškai skirtingos kategorijos. Suprantu, kad čia dauguma atvejų žiniasklaida prieš įvairius rinkimus kiek pašurmuliuodavo ir viskas tuo pasibaigdavo, o dauguma mūsų žurnalistų ir nepersistengdavo, nes bijodavo dėl akreditacijų, pasitenkindavo per sezonų uždarymų baliukus vaišių trupinukais, o Malinauskas yra laisvas paukštis. Savo bloge, vloge gali nevyniot į vatą. Siūlyčiau jums ten visiem federastam į peripetijas su juo nesileisti. Šįkart smarkiai galit nudegti. Geriau tūnokit toj savo kartonkėj Liepkalnio g. ir nevaizduokit pasaulio valdovų.
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-31 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Cbet“
10-31 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Rytas“
11-01 „Žalgiris“ 17:00 „Neptūnas“
11-01 „Šiauliai“ 17:00 „Juventus“

2020/21 m. Eurolyga

11-05 „Anadolu Efes“ 19:30 „Maccabi“
11-05 „Zenit“ 21:00 „Olympiacos“
11-05 ALBA 21:00 „Barcelona“
11-05 „Baskonia“ 22:00 ASVEL
11-06 „Bayern“ 19:30 „Crvena Zvezda“
11-06 „Panathinaikos“ 19:30 CSKA
11-06 „Fenerbahče“ 19:45 „Chimki“
11-06 „Žalgiris“ 20:00 „Real“
11-06 „Valencia“ 22:00 „AX Armani“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai
Sek 11-08 Žalgiris 15 : 00 Sūduva