Avramas Grantas | Scanpix nuotr.

Avramas Grantas | Scanpix nuotr.

 Ką tik pasibaigusiame Anglijos „Premier“ lygos sezone Franko Lampardo treniruojamas Londono „Chelsea“ klubas greitai prarado viltis kovoti dėl nugalėtojų titulo ir tik paskutiniame ture sugebėjo užsitikrinti vietą kito sezono UEFA Čempionų lygoje.

„Chelsea“ klube trumpai dirbęs Avramas Grantas stebėjosi tuo, kad klubo savininkas Romanas Abramovičius toleruoja tokius komandos rezultatus. A.Granto teigimu, ankstesniais laikais R.Abramovičiaus lūkesčiai buvo kur kas didesni.

„Jei prieš keletą metų būčiau pasakęs Abramovičiui, kad ketvirta vieta būtų geras rezultatas, jis tikriausiai būtų ištrėmęs mane į Sibirą. Tais laikais savo komandoje turėjau daug žaidėjų, kurie pasižymėjo lyderių savybėmis. Maniau, kad Michaelis Ballackas taps geru treneriu, taip pat Didier Drogba ir Johnas Terry, kurie buvo puikūs vyrukai ir daug išmanė apie futbolą. Žinoma, vien žinių neužtenka, reikia dar sugebėti jas perduoti futbolininkams, turi išmokti bendrauti ir su žiniasklaida, klubo savininku, gerbėjais. Galiausiai visi tave vertins pagal komandos rezultatus, ypač jei vadovauji elitiniam klubui.

Žinant, kad „Chelsea“ sezono pradžioje buvo draudžiama pirkti naujus žaidėjus, manau, kad galutinis rezultatas visai neblogas. Frankui ketvirta vieta yra didelis pasiekimas, juk jis tik pirmą sezoną dirbo vyriausiuoju treneriu „Premier“ lygoje. Komandoje buvo daug jaunų žaidėjų, su kuriais Frankui pavyko užmegzti ryšį. Jis žinojo, kad jiems leisti pailsėti, o kada reikia juos paspausti. Šis sezonas – geras pagrindas komandos ateičiai. Frankas visada buvo lyderis. Bendraudamas su juo, suprasdavau, kad Frankas turi unikalų požiūrį į futbolą“, - pasakojo A.Grantas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų