Vasilijus Lomačenka | Scanpix nuotr.

Vasilijus Lomačenka | Scanpix nuotr.

 Spalio 3 d. planuota surengti intriguojančią diržų „suvienijimo“ kovą tarp ukrainiečio Vasilijaus Lomačenkos (14-1) ir amerikiečio Teofimo Lopezo (15-0), tačiau jų derybos žlunga.

Pranešama, kad abi pusės nesutaria dėl finansinių kovos detalių. V.Lomačenkai už kovą buvo pasiūlyta 3,25 mln. JAV dolerių ir ukrainietį tai tenkino. Visgi, T.Lopezas su jam pasiūlyta suma nesutiko. Amerikietis už kovą būtų gavęs kone trigubai mažiau – 1,2 mln. JAV dolerių.

Manoma, kad T.Lopezas atsisakys šios kovos ir pasirinks laukimo taktiką. Šį rudenį kova vis tiek negalėtų būti rengiama su žiūrovais. Jei T.Lopezas palauks iki 2021 m. ar 2022 m., tuomet su V.Lomačenka veikiausiai galės kovoti žiūrovų akivaizdoje, o tai išaugintų ir jo uždarbį.

T.Lopezui verta laukti ir dėl kovotojų amžiaus skirtumo. V.Lomačenkai po poros metų bus jau 34-eri, o T.Lopezas už jį yra net 9 metais jaunesnis. Kuo amerikietis ilgiau lauks, tuo labiau svarstyklės turėtų krypti į jo pusę.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

123
2020-07-31 15:17:39
Gerai Lopez daro, nors ir žvėris jis bet 22 metai dar net fiziškai organizmas ne pilnai subrendes ir patirties dar reiktų championship lygyje, čia butu panašiai kai Canelo būdamas 24 sugalvojo su Mayeather pasitikrint, aišku iš kitos pusės jei kažkaip sugebėtų nugalėt Lomachenko budamas tokio amžiaus, tai čia jau butu viena iš didžiausiu visu laiku bokso sensaciju.
Atsakyti