Milana Tiulpanova | Instagram.com nuotr

Milana Tiulpanova | Instagram.com nuotr

Buvusio „Zenit“ ir Rusijos rinktinės puolėjo Aleksandro Keržakovo eks-žmona Milana Tiulpanova savo autobiografinėje knygoje atvirai papasakojo apie smurtą, patirtą šeimoje.

„Radau jo telefone dešimtis susirašinėjimų su įvairiausiomis merginomis. Jis su jomis nedviprasmiškai bendraudavo, kai išvykdavau iš Šveicarijos ir laiką leidau su jo sūnumi nuo ankstesnės žmonos, arba kuomet važiavau aplankyti tėvų. Arba netgi tuomet, kai jis be manęs treniruodavosi Maskvoje, arba, kai išeidavo pas draugus“, – savo knygoje rašė M.Tiulpanova.

„Tačiau netgi tuomet aš jį mylėjau, – tęsė ji. – Tiesiog negalėjau patikėti tuo, kas vyksta. Juk aš juo pasitikėjau. Dabar aš žinau, kas yra akla meilė. Ji sunaikina žmogaus asmenybę. Žinoma, meilės sukontroliuoti neįmanoma, bet, pirmiausia, kiekviena moteris turi gerbti save. Jeigu neturėsite savigarbos, anksčiau ar vėliau viskas baigsis, kaip pas mane“.

M.Tiulpanova pasakojo, kad nusifotografavo vyro susirašinėjimus su merginomis ir kitą dieną tai jam parodė. „Net nespėjau suformuluoti klausimo, ką tai reiškia, kai gavau smūgį į galvą, nukritau veidu ant gridų. Vyras mane sugriebė už plaukų ir pastūmė ant jau sukrautų lagaminų. Man prasidėjo isterija, pabandžiau atsikelti, jis dar kartą mane pastūmė ir aš atsitrenkiau galva į lagamino kampą. Saša buvo įsiutęs. Jis rėkė: „Tu mane išdavei. Tu manimi nepasitiki. O žmona, kuri manimi nepasitiki, man nereikalinga“. Buvau pasimetusi, kad neatpžįstu žmogaus, su kuriuo gyvenau dvejus metus. Anksčiau jis niekada taip nesielgdavo. Springau ašaromis, man buvo baisu, pabandžiau užsirakinti miegamajame. Jis vijosi mane, jėga parvertė ant lovos ir pradėjo mane dusinti pagalve. Jis rėkė, kad esu kalė, kad išdaviau jį. Taigi, mūsų gyvenimo Šveicarijoje rezultatas buvo mano mėlynės, skilęs šonkaulis ir psichologinė trauma“, – fragmentą iš knygos cituoja „StarHit“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Is serijos :D
2020-07-31 15:36:57
-Ka pasakytum bobai su dviem fanarais?
-ka ten sakyt,kai du kart buvo sakyta.
Atsakyti
kosmos
2020-07-31 13:55:55
baigesi saibos ant botokso tai nugrezt ruseli sumaste uz tyla
Atsakyti
dgg
2020-07-31 13:27:32
ir gerai sukai is snukio matosi barakuda
Atsakyti