Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

 Birželio mėnesį po „UFC 250“ turnyro Conoras McGregoras socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė, kad baigė savo karjerą.

Buvęs UFC puslengvio ir lengvo svorio kategorijos čempionas prieš tai jau du kartus buvo paskelbęs apie karjeros pabaigą. Vieną kartą jis tai padarė praėjusių metų kovą, o kitą – 2016 m. prieš „UFC 200“ turnyrą. Žinoma, C.McGregoras abu kartus sugrįžo į narvą ir sukūrė vienas geriausių kovų UFC istorijoje.

Nors po šių metų sausio mėnesį iškovotos įtikinamos pergalės prieš Donaldą Cerrone‘ą C.McGregoras išreiškė norą 2020 m. kovoti tris kartus, tačiau tada pasaulį „surakino“ koronaviruso pandemija, o galiausiai C.McGregoras nusivylė UFC elgesiu ir prarado norą kovoti.

„Šitas žaidimas manęs nebejaudina. Kiek galima laukti? Niekas nevyksta. Peržiūrėjau potencialius savo varžovus ir ten neradau nieko įdomaus. Nėra nė vienos kovos, kuri mane jaudintų. UFC reikėjo veikti aktyviau. Paaiškinkite, kodėl jie laukia rugsėjo ir tik tada planuoja Chabibo kovą su Justinu? Patys žinote, kad rugsėjį vėl kas nors nutiks ir ta kova neįvyks. Aš sukūriau planą ir pateikiau metodus, kaip jį įgyvendinti. Tai buvo teisingas planas, bet jie jo nenorėjo vykdyti. Kad ir ką aš besakyčiau, jie visada man priešinasi, norėdami parodyti, kad užima jėgos poziciją. Jiems reikėjo surengti mano kovą su Justinu dėl laikinojo pasaulio čempiono diržo ir tiek“, - birželį sakė C.McGregoras.

Tačiau naktį iš ketvirtadienio į penktadienį C.McGregoras socialiniame tinkle „Twitter“ parašė trumpą ir gana neaiškią žinutę. Airis teigė, kad jis sutinka kažką daryti, tačiau nepasako ką.

Dar neseniai keletas kovotojų metė iššūkį C.McGregorui. Tony Fergusonas kalbėdamas su ESPN žurnalistu Arieliu Helwani teigė, kad jo kita kova turėtų įvykti prieš Dustiną Poirier arba C.McGregorą, o nugalėtojas gautų šansą kovoti su Chabibo Nurmagomedovo ir Justino Gaethje kovos nugalėtoju.

D.Poirier taip pat norėtų susikauti su C.McGregoru ir atsirevanšuoti už „UFC 178“ patirtą pralaimėjimą techniniu nokautu pirmame raunde.

Net naujoji UFC žvaigždė Chamzatas Čimajevas neseniai papasakojo istoriją, kaip jis vyko į Airiją, kad surastų ir sumuštų C.McGregorą, o tą pačią dieną, kai airis parašė „aš sutinku“, Ch.Čimajevas parašė, kad „jam nuobodu“ bei pažymėjo Nate‘ą Diazą, Jorge Masvidalį bei C.McGregorą. Ch.Čimajevas teigė, kad gali įveikti juos visus ir supras, jeigu jie nenorės su juo kovoti.

Net ir bokso legenda Mike‘as Tysonas, kuris rugsėjo mėnesį parodomojoje aštuonių raundų kovoje susikaus su Roy Jonesu, neseniai sakė, kad bokso kovoje išspardytų C.McGregoro užpakalį.

UFC prezidentas Dana White‘as taip pat išreiškė viltį, kad C.McGregoras gali sugrįžti į narvą: „Niekada negali žinoti. Klausykite, jam būtų daug prasmės sugrįžti tam tinkamu metu, tačiau aš nežinau, ar dabar yra tas laikas. Dabar aš pats bandau sulaukti sausio 1-osios ir tai yra mano šių metų tikslas, kad ateitu ši diena be jokių kitokių nesąmonių 2020-aisiais. Negaliu sulaukti, kada šie metai baigsis, kurie yra blogiausi istorijoje“.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų