Justina Mikulskytė | Sauliaus Čirbos nuotr.

Lietuvos vicečempionė Justina Mikulskytė (WTA-614) pratęsė savo pasirodymą parodomajame „UTR Pro Match Series“ teniso turnyre.

Ketvirtadienį lietuvė per 1 valandą 46 minutes 6:4, 7:5 nugalėjo kroatę Silvią Njirič (WTA-587). J.Mikulskytė atsirevanšavo varžovei už nesėkmę 2019 m. ITF turnyre Serbijoje (1:6, 5:7).

Įspūdingai startavusi J.Mikulskytė spurtavo net 5:0, bet vėliau prisidarė problemų. Lietuvė pralaimėjo savo padavimų seriją, o aštuntajame geime iššvaistė dvi progas tašku užbaigti mačą. Negana to, devintajame geime J.Mikulskytė vėl pralaimėjo savo padavimų seriją ir išbarstė beveik visą pranašumą (5:4). Visgi, dešimtajame geime lietuvė susikūrė „break pointą“, jį realizavo ir sėkmingai baigė setą.

S.Njirič antrajame sete ilgą laiką buvo priekyje (4:2, 5:3), bet dešimtajame geime pralaimėjo savo padavimų seriją ir nepajėgė baigti seto. Vienuoliktajame geime kroatei nepavyko susigrąžinti iniciatyvos, kai ji iššvaistė „break pointą“, o dvyliktajame geime lietuvė „sausai“ laimėjo varžovės padavimų seriją ir įtvirtino pergalę.

S.Njirič turėjo puikią karjerą jaunių tenise. 2010 m. ji ITF jaunių (iki 18 metų) reitinge buvo pakilusi iki 6-os vietos, o tų pačių metų „Roland Garros“ jaunių turnyre pasiekė pusfinalį, kuriame pralaimėjo būsimai teniso žvaigždei ukrainietei Elinai Svitolinai.