Justina Mikulskytė | Sauliaus Čirbos nuotr.

Justina Mikulskytė | Sauliaus Čirbos nuotr.

 Lietuvos vicečempionė Justina Mikulskytė (WTA-614) pratęsė savo pasirodymą parodomajame „UTR Pro Match Series“ teniso turnyre.

Trečiadienį lietuvė iškovojo vieną įspūdingiausių šių metų pergalių, kai per 2 valandas 12 minučių 7:6 (7:2), 7:6 (8:6) įveikė trečiąją Latvijos raketę Dianą Marcinkevičą (WTA-258). Šios tenisininkės viena prieš kitą žaidė pirmą kartą.

J.Mikulskytė pirmajame sete du kartus išbarstė pranašumą (2:0, 2:2, 4:3, 4:4) ir buvo arti pralaimėjimo. D.Marcinkeviča tiek dešimtajame, tiek dvyliktajame geimuose galėjo vienu tašku baigti setą, bet iššvaistė visas tris savo progas. Teko žaisti pratęsimą, kuriame J.Mikulskytė surengė galingą spurtą 5:0 ir susikrovė pergalingą pranašumą.

Antrasis setas buvo dar sunkiau nuspėjamas. Latvė iš karto laimėjo varžovės padavimų seriją, tuomet pralaimėjo atkarpą 0:3, bet netrukus atsakė savo spurtu 3:0. Aštuntajame geime „break pointą“ realizavo ir lietuvė, tad rezultatas vėl tapo lygus (4:4). Vėliau tenisininkės „break pointų“ nebeturėjo, todėl vėl prireikė pratęsimo. Jame latvė startavo 4:0, bet po trijų pralaimėtų taškų savo padavimų metu išbarstė pranašumą (5:5). Nepaisant to, D.Marcinkeviča pirmoji įgijo progą tašku baigti setą, bet varžovės padavimų metu to nesugebėjo padaryti. J.Mikulskytė po sėkmingų padavimų išsiveržė į priekį 7:6, o lemiamą tašką laimėjo paduodant varžovei.

J.Mikulskytė per pastarąsias 10 dienų iškovojo 7 pergales ir patyrė 3 pralaimėjimus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.