Andrea Pirlo  | Scanpix nuotr.

Andrea Pirlo | Scanpix nuotr.

„Goal“ skelbia, jog legendinis Italijos rinktinės saugas Andrea Pirlo yra pasiruošęs naujam iššūkiui ir pradeda trenerio karjerą. Buvęs futbolininkas pasiekė susitarimą ir vadovaus Turino „Juventus“ U23 jaunimo komandai.

Buvęs saugas perims vairą iš stratego Fabio Pecchia. Tuo tarpu buvęs „Juventus“ vartininkas Marco Storari taps komandos sporto direktoriumi. Tikimasi, jog oficialiai šis sandoris bus paskelbtas artimiausiomis dienomis.

A.Pirlo futbolininko karjeros metu šešis kartus tapo „Serie A“ lygos čempionu ir du kartus triumfavo UEFA Čempionų lygoje. Pastarasis su Italijos rinktine 2004 metais laimėjo olimpinių žaidynių bronzą, o 2006 metais tapo pasaulio čempionu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

03-03 „Pieno žvaigždės“ 18:00 „Dzūkija“
03-03 „Šiauliai“ 19:00 „Lietkabelis“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Nevėžis-Optibet“ 18:15 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

03-02 „Anadolu Efes“ 19:30 „Valencia“
03-02 „Žalgiris“ 20:00 ASVEL
03-02 „Chimki“ 21:00 „Real“
03-02 „Panathinaikos“ 21:00 „Barcelona“
03-02 „Zenit“ 21:00 ALBA
03-02 „Maccabi“ 21:05 CSKA
03-02 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Bayern“
03-03 „AX Armani“ 21:45 „Fenerbahče“
03-03 „Baskonia“ 22:00 „Olympiacos“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Ant 03-02 Manchester City 22 : 00 Wolverhampton …
Tre 03-03 Burnley 20 : 00 Leicester City
Tre 03-03 Sheffield United 20 : 00 Aston Villa
Tre 03-03 Crystal Palace 22 : 15 Manchester United