Alexanderis Volkanovski ir Maxas Holloway | Scanpix nuotr.

Alexanderis Volkanovski ir Maxas Holloway | Scanpix nuotr.

 Kad įrodytų, jog Alexanderis Volkanovski yra geriausias puslengvio svorio kategorijos kovotojas pasaulyje, jam gali tekti įveikti Maxą Holloway trečią kartą iš eilės.

Po to, kai praėjusių metų gruodį A.Volkanovski nugalėjo M.Holloway ir atėmė iš jo čempiono titulą, automatiškai buvo organizuojama revanšinė jų kova „UFC 251“ turnyre liepos mėnesį. A.Volkanovski iškovojo dar vieną pergalę, tačiau šį kartą tai padarė skirtingu teisėjų sprendimu.

Po turnyro UFC prezidentas Dana White‘as pripažino, kad nesutinka su tokiu teisėjų sprendimu, o kadangi daugelis aukščiausias reitingo vietas puslengvio svorio kategorijoje užimantys kovotojai jau yra suplanavę artimiausias savo kovas, D.White‘as mano, kad galėtų įvykti trečioji A.Volkanovski ir M.Holloway dvikova.

„Sunku pasakyti, kad mes nenorėtume trečiosios Maxo ir Alexanderio kovos“, – ESPN sakė D.White‘as. „Daugybę sirgalių ir žiniasklaida su tuo sutiktų“.

Nors pats D.White‘as to nori, tačiau nemano, kad to paties norėtų ir A.Volkanovski.

„Esu tikras, kad jam ta idėja nepatinka. Jis jau du kartus šventė pergales prieš M.Holloway ir jeigu jūs būtumėte jo vietoje, sakytumėte, kad žiniasklaida ar fanai nėra teisėjai, D.White‘as irgi nėra teisėjas, o pagal tikruosius teisėjus aš laimėjau. Aš suprantu A.Volkanovskį. Jeigu būčiau juo, taip pat greičiausiai norėčiau kito vyruko. Dar nekalbėjau su pačiu A.Volkanovski apie tai, tačiau tai tikrai yra dalykas, kurį man reikės padaryti ir viską išsiaiškinti“.

Pats A.Volkanovski tikrai nėra suinteresuotas trečią kartą susikauti su M.Holloway, tačiau keturi aukščiausias vietas reitinge turintys Brianas Ortega, Changas Sungas Jungas, Zabitas Magomedašaripovas ir Yairas Rodriguezas jau turi suplanavę būsimas kovas.

„Šiuo metu tai neturėtų prasmės. Visi žinome, kad Maxas yra tvirtas kovotojas, o ji pašalinti yra labai sunku. Visgi aiškiai matyti, kad per dvi kovas aš laimėjau septynis ar aštuonis raundus. Žinoma, tai buvo labai konkurencingi raundai, todėl reikia duoti pagarbos ir Maxui, tačiau tuo pat metu aš laimėjau jas abi, todėl būtų kvaila daryti pakartotinį revanšą“, – sakė A.Volkanovski.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų