Justina Mikulskytė | Sauliaus Čirbos nuotr.

Justina Mikulskytė | Sauliaus Čirbos nuotr.

 Lietuvos vicečempionė Justina Mikulskytė (WTA-614) pratęsė savo pasirodymą parodomajame „UTR Pro Match Series“ teniso turnyre.

Antradienį lietuvė per 1 valandą 21 minutę 2:6, 5:7 pralaimėjo prancūzei Carolinei Romeo (WTA-624). Ji atsirevanšavo lietuvei už nesėkmę pirmajame tarpusavio mače prieš 6 dienas (1:6, 2:6).

J.Mikulskytė jau pirmajame geime turėjo penkis „break pointus“, bet nė vieno iš jų nerealizavo, o daugiau tokių galimybių šiame sete nebesusikūrė. C.Romeo, savo ruožtu, pralaimėjo „break pointą“ antrajame geime, bet tiek šeštajame, tiek aštuntajame geimuose progų neiššvaistė ir surengė spurtą 4:0.

Antrajame sete lietuvė atitrūko 3:1 ir galėjo susikrauti dar didesnę persvarą, bet penktajame geime nesugebėjo laimėti varžovės padavimų serijos, nors pirmavo 40:0. C.Romeo į tai atsakė šeštajame geime „sausai“ laimėta oponentės padavimų serija. J.Mikulskytė dar kartą į priekį bandė išsiveržti vienuoliktajame geime, bet nerealizavo dar trijų „break pointų“. C.Romeo tuo pasinaudojo, dvyliktajame geime laimėjo lietuvės padavimų seriją ir įtvirtino pergalę.

J.Mikulskytė per pastarąsias 9 dienas iškovojo 6 pergales ir patyrė 3 pralaimėjimus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.