Sutartį su ACA organizacija pasirašęs T.Pakutinskas: „Bet karjerą norėsiu baigti Lietuvoje" (21)

2020.07.27 11:45
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
Tomas Pakutinskas | asmeninio archyvo nuotr.

Tomas Pakutinskas | asmeninio archyvo nuotr.

„Pasirodo, mano karjerą jie stebėjo porą metų, – sportas.lt pranešė „Rings“ klubo kovotojas 33-ų Tomas Pakutinskas, tik padėjęs parašą ant sutarties su „Absolute Championship Akhmat“ (ACA).

Tikėtina, kad T.Pakutinskas savo debiutinėje kovoje gali susitikti su 37-ų Lenkijos MMA veteranu Danieliu Omielanczuku, kuris ACA organizacijoje nuskynė jau tris pergales iš eilės.

T.Pakutinskas teigė, kad sutarties pasirašymas su ACA kiek užtruko, kadangi reikėjo tvirtai apsispręsti. „Tiesą pasakius, daug kalbėjome su treneriais, sprendėme, ar mums to reikia. „Čia tavo gyvenimas, todėl pats turi pasirinkti“, – išgirdau iš trenerių. Bet vienas spręsti nedrįsau ir tikrai neskubėjau. Atrodo, viską apgalvojau. Tikiu, kad tai yra didelis žingsnis ir „Rings“ klubui“, – kalbėjo kovotojas.

Savo profesionalią karjerą T.Pakutinskas pradėjo dar neturėdamas aštuoniolikos. „Pamenu nuvažiavau į Ukrainą ir visi pradėjo juoktis. „Juk vaikas“ – badė pirštais ir tuoj sugalvojo, kad reikia man pakeisti varžovą. Surado jaunesnį, – nusijuokė ir pats T.Pakutinskas, prisiminęs pirmą kovą. – O vėliau, nuo 2009-ųjų prasidėjo mano karjera „Bushido“ organizacijoje. O dabar? Dar vienas žingsnis...“

Tomas Pakutinskas

Tomas Pakutinskas

Tomas Pakutinskas | asmeninio archyvo nuotr. 

T.Pakutinskas neslėpė, kad šiek tiek jaudinasi prieš debiutą. „Nauja lyga, daug naujų dalykų, pasirašyta griežta sutartis, įsipareigojimai – čia jau nebus „galiu ar negaliu“. Reikės kovoti ir viskas, – sakė kovotojas. – Bet žinau, kad visą gyvenimą tai dariau, pats to siekiau. Puikiai suprantu, kad nėra nenugalimų, bet kelias nebūna ir be pralaimėjimų. Nepavyks laimėti? Reiškia, turiu tobulėti. Laimėsiu? Gerai, super. Visada stengiuosi laimėti, bet labiausiai džiaugiuosi, jei išžengęs iš ringo galiu sau pasakyti, kad atidaviau visas jėgas, kad padariau viską, ką galėjau 100 proc. Svarbiausia, nesigailėti, kad galėjau geriau. ACA? Kaip bus, taip bus. Patikrinsiu save“.

Prabilęs apie pasirengimą kovai, T.Pakutinskas nusišypsojo: „Iš salės neišeinu“.

„Būna, kad net miegu salėje, maistą į salę nešiojuosi – toks jau tas mano gyvenimas dabar. Viskas sukasi apie salę“, – juokėsi T.Pakutinskas.

Pasak jo, šią savaitę treniruotėse padės ir vienas sunkiasvoris iš Vokietijos bei „Ares“ organizacijoje kovojantis Laurynas Urbonavičius. „Pažiūrėsime, gal prisijungs ir Sergejus Maslobojevas. Kalbėjome su juo apie jo galimą sugrįžimą į MMA narvą. Visada esu už stiprios komandos subūrimą, bendras treniruotes ir tobulėjimą kartu, – kalbėjo T.Pakutinskas. – Manau, reikia semtis patirties vienas iš kito. Juk visi esame skirtingi, turime įvairios patirties ir įgūdžių. Žinau, kad galime suburti nenugalimą komandą“.

Dar kartą prisiminęs savo karjeros kelią T.Pakutinskas pabrėžė: „Man ir Lietuvoje viskas buvo gerai, tačiau jau norėjosi savo jėgas išbandyti kitur. Pradėjau savo karjerą „Bushido“ turnyruose Lietuvoje, viskas čia buvo gerai, ir žinau, kad savo karjerą tikrai norėsiu čia, Lietuvoje, ir baigti“.

Sportas.lt primena, kad sutartį su ACA yra pasirašęs ir 29-ų ukmergiškis Mindaugas Veržbickas.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (21)
Registruoti
Anoniminiai (21)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų