72
Atsinaujins po sek
„Neptūnas“
Shai Gilgeous Alexanderis | Scanpix nuotr.

Pergalę NBA draugiškose rungtynėse iškovojo Oklahomos „Thunder“ komanda, kuri 102:97 įveikė Filadelfijos „76ers“ krepšininkus.

„Thunder“ komanda panaikino trečiajame ketvirtyje turėtą 26 taškų pranašumą ir paskutinį ketvirtį laimėjo rezultatu 32:16.

Paskutinę mačo minutę Oklahomos pergalę įtvirtino du tritaškius pataikęs Andre Robersonas, kuris tik neseniai grįžo į aikštę po sunkios traumos.

Abi komandos tausojo savo lyderius, nebuvo nei vieno krepšininko, kuris žaidė daugiau nei 26 minutes.

„76ers“: Benas Simmonsas 14 (11 atk. kam., 9 rez. perd.), Alas Horfordas ir Alecas Burksas po 13, Shake‘as Miltonas 11, Joshas Richardsonas 10.

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 16, Luguentzas Dortas ir Darius Bazley po 13, Stevenas Adamsas 11.