Frankas Lampardas ir Jurgenas Kloppas | Scanpix nuotr.

Frankas Lampardas ir Jurgenas Kloppas | Scanpix nuotr.

 „Liverpool“ Anglijos „Premier“ lygoje 5 – 3 nugalėjo Londono „Chelsea“ futbolininkus, kurie vis dar stengiasi užsitikrinti vietą kito sezono UEFA Čempionų lygoje. „Chelsea“ strategas Frankas Lampardas rungtynių metu buvo toks įsitempęs, kad po vieno momento neatlaikė ir pratrūko necenzūriniais žodžiais. Jam užkliuvo tai, kaip lengvai Sadio Mane parkrito šalia Mateo Kovačičiaus.

„Kaip tai gali būti pražanga? Nebuvo ten jokios pražangos“, - rėkė F.Lampardas, artėjęs prie netoliese buvusio „Liverpool“ stratego Jurgeno Kloppo.

Vėliau vaizdo įraše galima išgirsti, kaip F.Lampardas liepia J.Kloppui prisėsti. Pats „Liverpool“ treneris bandė raminti anglą, tačiau šis nervinosi toliau.

„Jei pradėsi man kažką aiškinti, aš pasakysiu ką nors sumauto. Ten nebuvo jokios suknistos pražangos. Tavęs niekas neklausė. Visi galite užsikrušti“, - nervinosi F.Lampardas.

Vėliau spaudos konferencijoje J.Kloppas pareiškė, kad F.Lampardo keiksmai rungtynių metu jam netrukdo. Visgi, „Liverpool“ strategas pažymėjo, jog po finalinio švilpuko „Chelsea“ treneriui reikėtų elgtis mandagiau.

„Frankas buvo labai užsivedęs. Aš tai gerbiu. Tokioje situacijoje gali sakyti viską, ką galvoji, tačiau po finalinio švilpuko reikia tai užbaigti. Frankas to nepadarė. Po rungtynių taip kalbėti jau netoleruotina. Frankas dar turi tai išmokti. Rungtynių metu dažnai yra pasakoma įvairių žodžių – tai normalu, bet viskas, ką jis pasakė po finalinio švilpuko...to jau per daug. Mes nesame arogantiški“, - sakė J.Kloppas.

Tuo tarpu F.Lampardas gailėjosi tik dėl ištartų keiksmažodžių „Tikrai nesigailiu dėl to, kad turiu aistrą ginti savo žaidėjus. Galbūt galėjau susilaikyti nuo necenzūrinių žodžių, bet tik tiek. Po rungtynių būčiau išgėręs alaus su Jurgenu ir pagyręs už puikų sezoną, bet man nepatiko kai kurie dalykai, pasakyti jų atsarginių. Man užkliuvo ne Kloppo žodžiai, o už jo sėdėjusių žmonių. Manau, kad jie peržengė ribą. Kas įvyko, tas įvyko. Emocijos rungtynių metu dažniausiai verda tiek pas trenerius, tiek pas žaidėjus. Gailiuosi dėl keiksmų, bet judu į priekį.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų